Szczegółowa lista danych technicznych, specyfikacji, opinie i recenzji ekspertów Compaq Presario 702. Uzyskaj kompleksowe spojrzenie na wybrany laptop i sprawdź, czy jest to ten, który najlepiej odpowiada Twoim potrzebom. Możesz również skorzystać z funkcji porównania, aby porównać je z innymi konkurencyjnymi laptopami.
konstrukcja i wymiary wyświetlacz procesor pamięć ram pamięc masowa audio i wideo komunikacja bateria adapter ac wejście połączenia i rozszerzenia software dodatkowe szczegóły
| KONSTRUKCJA I WYMIARY Compaq Presario 702 |
|---|
| Typ produktu | Notebook |
|---|---|
| Wymiary (WxDxH) | 31.5 cm x 26.9 cm x 4.2 cm |
| Waga | 3.3 kg |
| Kolor | czarny, srebrny |
| WYŚWIETLACZ Compaq Presario 702 |
|---|
| Rozmiar ekranu (Typ) | 13.3" |
|---|---|
| Rozdzielczość ekranu | 1024 x 768 (XGA) |
| Panoramiczny | Nie |
| PROCESOR Compaq Presario 702 |
|---|
| CPU | AMD Duron 850 MHz |
|---|---|
| Cache | L2 - 64 KB - Pipeline Burst |
| Szyna frontowa | 200 MHz |
| Chipset | VIA ProSavage KN133 |
| PAMIĘĆ RAM Compaq Presario 702 |
|---|
| RAM | 128 MB (pod warunkiem, że pamięć jest przylutowana) |
|---|---|
| Maksymalna obsługiwana pamięć RAM | 384 MB |
| Typ pamięci RAM | SDRAM |
| Prędkość | 133 MHz |
| Czynnik formujący | SO-DIMM 144-pin |
| Ilość slotów | 2 |
| Puste sloty | 1 |
| PAMIĘC MASOWA Compaq Presario 702 |
|---|
| Napęd dyskietek | Zintegrowana stacja dyskietek 3,5" 1,44 MB |
|---|---|
| Rozmiar głównej pamięci masowej (HDD/SSD) | 15 GB HDD |
| Napęd optyczny | 1 x CD-ROM stały |
| Prędkość odczytu | 24x |
| AUDIO I WIDEO Compaq Presario 702 |
|---|
| Procesor graficzny (GPU) | AGP 4x - S3 Savage4 |
|---|---|
| Obsługiwana grafika ekranowa | VGA (640x480), XGA (1024x768), SVGA (800x600), SXGA (1280x1024), SXGA+ (1400x1050), SXGAW (1600x1024), UXGA (1600x1200), UW-SXGA (1280x600) |
| Zgodne Standardy | Sound Blaster, AC '97, Sound Blaster Pro, Sound Blaster 16 |
| KOMUNIKACJA Compaq Presario 702 |
|---|
| Kontroler bezprzewodowy | PCI |
|---|---|
| Interfejs sieciowy | 10/100 Ethernet |
| MODEM |
|---|
| Protokoły i specyfikacje | ITU V.92, Hayes AT command set |
|---|---|
| Maksymalna prędkość transferu | 56 Kbps |
| BATERIA Compaq Presario 702 |
|---|
| Technologia | Litowo-jonowy |
|---|
| ADAPTER AC Compaq Presario 702 |
|---|
| Wejście | AC 110/220 V (50/60 Hz) |
|---|---|
| Zgodne Standardy | EPA Energy Star |
| WEJŚCIE Compaq Presario 702 |
|---|
| Typ | Klawiatura, ekran dotykowy |
|---|
| POŁĄCZENIA I ROZSZERZENIA Compaq Presario 702 |
|---|
| Sloty |
2 x memory (1 free) 1 x CardBus (1 free) |
|---|---|
| Interfejsy |
1 x audio - wyjście liniowe/słuchawki - mini-phone stereo 3.5 mm 1 x mikrofon - wejście - mini-phone mono 3.5 mm 1 x display / video - VGA - 15 pin HD D-Sub (HD-15) 1 x network - Ethernet 10Base-T/100Base-TX - RJ-45 1 x modem - phone line - RJ-11 1 x klawiatura / mysz - generic - 6 pin mini-DIN (PS/2 style) 1 x parallel - IEEE 1284 (EPP/ECP) - 25 pin D-Sub (DB-25) 2 x USB 4 pin USB Type A |
| SOFTWARE Compaq Presario 702 |
|---|
| System operacyjny (OS) | Microsoft Windows XP Home Edition |
|---|---|
| Dołączone oprogramowanie | Drivers & Utilities, Norton AntiVirus, Microsoft Word 2000, Microsoft Works 2000, i-minitel |
| DODATKOWE SZCZEGÓŁY Compaq Presario 702 |
|---|
| Opcje zintegrowane | Głośniki stereo, klawiatura, touchpad, ekran, status LCD |
|---|---|
| Funkcje | Gniazdo zamka bezpieczeństwa (zamek kablowy sprzedawany oddzielnie), hasło systemowe, hasło włączenia zasilania |
| Gwarancja producenta |
Ograniczona gwarancja - części i robocizna - 1 rok - odbiór i zwrot Wsparcie techniczne - doradztwo telefoniczne - 1 rok |
Podobne laptopy
Inne Compaq laptopy