Szczegółowa lista danych technicznych, specyfikacji, opinie i recenzji ekspertów ASUS Zenbook Pro 16X OLED (UX7602BZ). Uzyskaj kompleksowe spojrzenie na wybrany laptop i sprawdź, czy jest to ten, który najlepiej odpowiada Twoim potrzebom. Możesz również skorzystać z funkcji porównania, aby porównać je z innymi konkurencyjnymi laptopami.
konstrukcja i wymiary wyświetlacz procesor pamięć ram pamięc masowa audio i wideo komunikacja bateria adapter ac wejście połączenia i rozszerzenia software dodatkowe szczegóły
| KONSTRUKCJA I WYMIARY ASUS Zenbook Pro 16X OLED (UX7602BZ) |
|---|
| Typ produktu | Notebook |
|---|---|
| Wymiary (WxDxH) | 35,5 cm x 25,1 cm x 1,78 cm |
| Waga | 2.4 kg |
| Materiał obudowy | Stop aluminium |
| Kolor | Techniczny czarny |
| WYŚWIETLACZ ASUS Zenbook Pro 16X OLED (UX7602BZ) |
|---|
| Rozmiar ekranu (Typ) | 16" OLED |
|---|---|
| Ekran dotykowy | Tak |
| Rozdzielczość ekranu | 3200 x 2000 (3,2K) |
| V-Sync przy maksymalnej rozdzielczości | 120 Hz |
| Panoramiczny | Tak |
| Współczynnik proporcji obrazu | 16:10 |
| Jasność obrazu | 550 cd/m² |
| Gamut kolorów | 100% DCI-P3 |
| Wsparcie dla kolorów | 1,07 mld kolorów |
| Funkcje | Błyszczący, szkło Corning Gorilla, HDR (wysoki zakres dynamiki), wyświetlacz NanoEdge, Pantone Validated, Dolby Vision, VESA DisplayHDR 500, 90% stosunek ekranu do obudowy, szybkość reakcji 0,2 ms, True Black |
| PROCESOR ASUS Zenbook Pro 16X OLED (UX7602BZ) |
|---|
| CPU | Intel Core i9 (13. generacji) 13905H / 2,6 GHz |
|---|---|
| Maksymalna prędkość Turbo | 5,4 GHz |
| Liczba rdzeni | 14-rdzeniowy |
| Cache | L3 - 24 MB |
| Cechy | Intel Smart Cache |
| PAMIĘĆ RAM ASUS Zenbook Pro 16X OLED (UX7602BZ) |
|---|
| RAM | 32 GB (pod warunkiem, że pamięć jest lutowana) |
|---|---|
| Typ pamięci RAM | LPDDR5X SDRAM |
| PAMIĘC MASOWA ASUS Zenbook Pro 16X OLED (UX7602BZ) |
|---|
| Rozmiar głównej pamięci masowej (HDD/SSD) | 1 TB SSD M.2 PCIe 4.0 - NVM Express (NVMe), Performance |
|---|
| AUDIO I WIDEO ASUS Zenbook Pro 16X OLED (UX7602BZ) |
|---|
| Konfiguracja Multi-GPU | 1 karta z pojedynczym GPU / zintegrowany GPU |
|---|---|
| Procesor graficzny (GPU) | NVIDIA GeForce RTX 4080 / grafika Intel Iris Xe |
| Pamięć wideo | 12 GB GDDR6 SDRAM |
| Cechy systemu wideo | Przełącznik MUX, NVIDIA DLSS 3, NVIDIA Studio |
| Kamera | Tak - Full HD |
| Funkcje kamery | Migawka prywatności, kamera na podczerwień, Windows Hello, technologia ASUS 3D Noise Reduction (3DNR) |
| Dźwięk | Poczwórne głośniki Harman/kardon, dwa głośniki niskotonowe, poczwórny mikrofon |
| Zgodne Standardy | Dolby Atmos |
| Funkcje audio | Wyjście: Technologia Smart Amplification, Asus Audio Booster; Wejście: Redukcja szumów AI |
| KOMUNIKACJA ASUS Zenbook Pro 16X OLED (UX7602BZ) |
|---|
| Bezprzewodowa | 802.11a/b/g/n/ac/ax (Wi-Fi 6E), Bluetooth 5.3 |
|---|---|
| Funkcje | Dual stream (2x2) |
| BATERIA ASUS Zenbook Pro 16X OLED (UX7602BZ) |
|---|
| Technologia | 6-cell Lithium Ion |
|---|---|
| Pojemność baterii (rozmiar) | 96 Wh |
| ADAPTER AC ASUS Zenbook Pro 16X OLED (UX7602BZ) |
|---|
| Wejście | AC 100-240 V (50/60 Hz) |
|---|---|
| Wyjście | 280 Watt, 19.5 V, 14.36 A |
| WEJŚCIE ASUS Zenbook Pro 16X OLED (UX7602BZ) |
|---|
| Typ | Klawiatura, digitizer, rysik, NumberPad 2.0 |
|---|---|
| Podświetlenie klawiatury | Tak (RGBW) |
| Funkcje | Precision touchpad, klawiatura typu chiclet, N-klawiszowy rollover, 4096 poziomów nacisku, podświetlenie RGB każdego klawisza, skok 1,4 mm, pokrętło ASUS Dial, ASUS ErgoSense |
| POŁĄCZENIA I ROZSZERZENIA ASUS Zenbook Pro 16X OLED (UX7602BZ) |
|---|
| Sloty | 2 x PCI Express 4.0 x4 / M.2 2280 (1 free) |
|---|---|
| Interfejsy |
Gniazdo słuchawkowe/mikrofonowe HDMI 2.1 2 x USB-C (obsługuje Thunderbolt 4, DisplayPort Alt Mode) (Power Delivery) USB 3.2 Gen 2 |
| Czytnik karty pamięci | Tak (SD Express Card) |
| SOFTWARE ASUS Zenbook Pro 16X OLED (UX7602BZ) |
|---|
| System operacyjny (OS) | Windows 11 Home |
|---|---|
| Dołączone oprogramowanie | MyASUS, ScreenXpert, sterowniki NVIDIA Studio, ProArt Creator Hub, Microsoft 365 (1-miesięczna wersja próbna), GlideX |
| DODATKOWE SZCZEGÓŁY ASUS Zenbook Pro 16X OLED (UX7602BZ) |
|---|
| Dołączone akcesoria | Rysik, zasilacz |
|---|---|
| Zabezpieczenia | Trusted Platform Module (TPM 2.0) Security Chip, czytnik linii papilarnych |
| Funkcje | Powłoka odporna na odciski palców, aktywny system aerodynamiczny (AAS), test MIL-STD-810H, ochrona BIOS-u, ASUS IceCool Pro, aluminiowa obudowa CNC, obsługa Cortany, smar z ciekłego metalu |
| Zgodne Standardy | RoHS, REACH, TUV Rheinland Low Blue Light Certification, TUV Rheinland Flicker Free Certification |
| Maksymalna temperatura robocza | 49 °C |
| Minimalna temperatura robocza | -37 °C |
| Zakres wilgotności roboczej | 95% WILGOTNOŚCI WZGLĘDNEJ |
| Numer modelu | MY009W |
Podobne laptopy
Inne ASUS laptopy