Pełna specyfikacja techniczna, parametry, opinie ekspertów i recenzje ASUS VivoBook S200E (CT157H). Dowiedz się, jak wybrany laptop wypada na tle konkurencji i czy najlepiej spełnia Twoje oczekiwania dzięki funkcji porównania laptopów.
konstrukcja i wymiary wyświetlacz procesor pamięć ram pamięc masowa audio i wideo komunikacja bateria adapter ac wejście połączenia i rozszerzenia software dodatkowe szczegóły
| KONSTRUKCJA I WYMIARY ASUS VivoBook S200E (CT157H) |
|---|
| Typ produktu | Notebook |
|---|---|
| Wymiary (WxDxH) | 30.3 cm x 20 cm x 2.17 cm |
| Waga | 1.3 kg |
| Kolor | Stalowa szarość |
| WYŚWIETLACZ ASUS VivoBook S200E (CT157H) |
|---|
| Rozmiar ekranu (Typ) | 11.6" |
|---|---|
| Technologia podświetlenia LCD | Podświetlenie LED |
| Rozdzielczość ekranu | 1366 x 768 (HD) |
| Panoramiczny | Tak |
| Współczynnik proporcji obrazu | 16:9 |
| PROCESOR ASUS VivoBook S200E (CT157H) |
|---|
| CPU | Intel Pentium 987 / 1.5 GHz |
|---|---|
| Liczba rdzeni | Dual-Core |
| Cache | 2 MB |
| Obliczenia 64-bitowe | Tak |
| Chipset | Mobile Intel HM70 Express |
| Wydajność energetyczna | Ultra Low Voltage (ULV) |
| PAMIĘĆ RAM ASUS VivoBook S200E (CT157H) |
|---|
| RAM | 4 GB (pod warunkiem, że pamięć jest wlutowana) |
|---|---|
| Typ pamięci RAM | DDR3 SDRAM |
| Prędkość | 1333 MHz |
| PAMIĘC MASOWA ASUS VivoBook S200E (CT157H) |
|---|
| Rozmiar głównej pamięci masowej (HDD/SSD) | 500 GB HDD SATA 3Gb/s / 5400 rpm |
|---|
| AUDIO I WIDEO ASUS VivoBook S200E (CT157H) |
|---|
| Procesor graficzny (GPU) | Intel HD Graphics |
|---|---|
| Kamera | Tak |
| Dźwięk | Głośniki stereo, mikrofon |
| Funkcje audio | ASUS SonicMaster, MaxxAudio 3 |
| KOMUNIKACJA ASUS VivoBook S200E (CT157H) |
|---|
| Bezprzewodowa | 802.11b/g/n |
|---|---|
| Interfejs sieciowy | 10/100 Ethernet |
| BATERIA ASUS VivoBook S200E (CT157H) |
|---|
| Technologia | 2-cell |
|---|---|
| Pojemność baterii (rozmiar) | 5200 mAh |
| Żywotność baterii | Do 5 godzin |
| ADAPTER AC ASUS VivoBook S200E (CT157H) |
|---|
| Wyjście | 30 Watt |
|---|
| WEJŚCIE ASUS VivoBook S200E (CT157H) |
|---|
| Typ | Klawiatura, ekran dotykowy, touchpad |
|---|
| POŁĄCZENIA I ROZSZERZENIA ASUS VivoBook S200E (CT157H) |
|---|
| Interfejsy |
VGA HDMI USB 3.0 LAN 2 x USB 2.0 Gniazdo słuchawkowe/mikrofonowe combo |
|---|---|
| Czytnik karty pamięci | Tak (SD Card, MultiMediaCard, SDHC Card) |
| SOFTWARE ASUS VivoBook S200E (CT157H) |
|---|
| System operacyjny (OS) | Windows 8 |
|---|
| DODATKOWE SZCZEGÓŁY ASUS VivoBook S200E (CT157H) |
|---|
| Funkcje | InstantOn |
|---|---|
| Gwarancja producenta | Ograniczona gwarancja - 1 rok - odbiór i zwrot |
Podobne laptopy
Inne ASUS laptopy