Inne warianty:
Kluczowe specyfikacje, dane techniczne, testy i pełne recenzje ASUS VivoBook 17 (X712EA) w jednym miejscu. Porównaj wybrany model z innymi alternatywami i zapewnij sobie solidną podstawę do podjęcia decyzji o wyborze najlepszego laptopa dzięki naszemu kompleksowemu przeglądowi.
konstrukcja i wymiary wyświetlacz procesor pamięć ram pamięc masowa audio i wideo komunikacja bateria adapter ac wejście połączenia i rozszerzenia software dodatkowe szczegóły
| KONSTRUKCJA I WYMIARY ASUS VivoBook 17 (X712EA) |
|---|
| Typ produktu | Notebook |
|---|---|
| Wymiary (WxDxH) | 40.6 cm x 25.6 cm x 2.14 cm |
| Waga | 2.3 kg |
| Kolor | Przezroczyste srebrne |
| WYŚWIETLACZ ASUS VivoBook 17 (X712EA) |
|---|
| Rozmiar ekranu (Typ) | 17.3" |
|---|---|
| Technologia podświetlenia LCD | Podświetlenie LED |
| Rozdzielczość ekranu | 1600 x 900 (HD+) |
| Panoramiczny | Tak |
| Współczynnik proporcji obrazu | 16:9 |
| Jasność obrazu | 200 cd/m² |
| Gamut kolorów | 60% NTSC |
| Funkcje | Anti-glare |
| PROCESOR ASUS VivoBook 17 (X712EA) |
|---|
| CPU | Intel Core i3 (11th Gen) 1115G4 / 3 GHz |
|---|---|
| Maksymalna prędkość Turbo | 4.1 GHz |
| Liczba rdzeni | Dual-Core |
| Cache | 6 MB |
| PAMIĘĆ RAM ASUS VivoBook 17 (X712EA) |
|---|
| RAM | 8 GB |
|---|---|
| Typ pamięci RAM | DDR4 SDRAM |
| Czynnik formujący | SO-DIMM 260-pin |
| Ilość slotów | 1 |
| PAMIĘC MASOWA ASUS VivoBook 17 (X712EA) |
|---|
| Rozmiar głównej pamięci masowej (HDD/SSD) | 128 GB SSD M.2 2280 PCIe 3.0 - NVM Express (NVMe) |
|---|---|
| Dodatkowa pamięć masowa | 1 TB HDD SATA / 5400 rpm |
| AUDIO I WIDEO ASUS VivoBook 17 (X712EA) |
|---|
| Procesor graficzny (GPU) | Intel UHD Graphics |
|---|---|
| Kamera | Tak - 720p |
| Dźwięk | Głośniki stereofoniczne, mikrofon tablicowy |
| Funkcje audio | ASUS SonicMaster |
| KOMUNIKACJA ASUS VivoBook 17 (X712EA) |
|---|
| Bezprzewodowa | 802.11a/b/g/n/ac, Bluetooth 4.2 |
|---|---|
| Funkcje | Dual stream (2x2) |
| BATERIA ASUS VivoBook 17 (X712EA) |
|---|
| Technologia | 2-cell Lithium Ion |
|---|---|
| Pojemność baterii (rozmiar) | 32 Wh |
| ADAPTER AC ASUS VivoBook 17 (X712EA) |
|---|
| Wejście | AC 100-240 V (50/60 Hz) |
|---|---|
| Wyjście | 65 Watt, 19 V, 3.42 A |
| WEJŚCIE ASUS VivoBook 17 (X712EA) |
|---|
| Typ | Klawiatura, ekran dotykowy |
|---|---|
| Podświetlenie klawiatury | Tak |
| Funkcje | Klawiatura Chiclet, skok 1,4 mm |
| POŁĄCZENIA I ROZSZERZENIA ASUS VivoBook 17 (X712EA) |
|---|
| Interfejsy |
HDMI Gniazdo słuchawkowe/mikrofonowe combo Wyjście słuchawek 2 x USB 2.0 USB 3.2 Gen 1 USB-C 3.2 Gen 1 |
|---|---|
| Czytnik karty pamięci | Tak (microSD) |
| SOFTWARE ASUS VivoBook 17 (X712EA) |
|---|
| System operacyjny (OS) | Windows 11 Home |
|---|
| DODATKOWE SZCZEGÓŁY ASUS VivoBook 17 (X712EA) |
|---|
| Dołączone akcesoria | Zasilacz |
|---|---|
| Zabezpieczenia | Firmware Trusted Platform Module (TPM) Security Chip |
| Funkcje | hasło systemowe, ASUS Battery Health charging technology, ErgoLift |
| Certyfikat ENERGY STAR | Tak |
| Numer modelu | BX092T |
Podobne laptopy
Inne ASUS laptopy