Inne warianty:
Kluczowe specyfikacje, dane techniczne, testy i pełne recenzje ASUS VivoBook 15 (M1502IA) w jednym miejscu. Porównaj wybrany model z innymi alternatywami i zapewnij sobie solidną podstawę do podjęcia decyzji o wyborze najlepszego laptopa dzięki naszemu kompleksowemu przeglądowi.
konstrukcja i wymiary wyświetlacz procesor pamięć ram pamięc masowa audio i wideo komunikacja bateria adapter ac wejście połączenia i rozszerzenia software dodatkowe szczegóły
| KONSTRUKCJA I WYMIARY ASUS VivoBook 15 (M1502IA) |
|---|
| Typ produktu | Notebook - konstrukcja z zawiasem 180 stopni |
|---|---|
| Wymiary (WxDxH) | 35,97 cm x 23,25 cm x 1,99 cm |
| Waga | 1.7 kg |
| Kolor | Cichy niebieski |
| WYŚWIETLACZ ASUS VivoBook 15 (M1502IA) |
|---|
| Rozmiar ekranu (Typ) | 15.6" |
|---|---|
| Rozdzielczość ekranu | 1920 x 1080 (Full HD) |
| V-Sync przy maksymalnej rozdzielczości | 60 Hz |
| Panoramiczny | Tak |
| Współczynnik proporcji obrazu | 16:9 |
| Gamut kolorów | 45% NTSC |
| Funkcje | Anti-glare, NanoEdge display, 82% screen-to-body ratio, IPS-level |
| PROCESOR ASUS VivoBook 15 (M1502IA) |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 7 4800H / 2.9 GHz |
|---|---|
| Maksymalna prędkość Turbo | 4.2 GHz |
| Liczba rdzeni | 8-rdzeniowy |
| Cache | L3 - 8 MB |
| PAMIĘĆ RAM ASUS VivoBook 15 (M1502IA) |
|---|
| RAM | 8 GB |
|---|---|
| Typ pamięci RAM | DDR4 SDRAM |
| PAMIĘC MASOWA ASUS VivoBook 15 (M1502IA) |
|---|
| Rozmiar głównej pamięci masowej (HDD/SSD) | 512 GB SSD M.2 PCIe 3.0 - NVM Express (NVMe) |
|---|
| AUDIO I WIDEO ASUS VivoBook 15 (M1502IA) |
|---|
| Procesor graficzny (GPU) | AMD Radeon Graphics |
|---|---|
| Kamera | Tak - 720p |
| Funkcje kamery | Migawka prywatności |
| Dźwięk | Podwójne głośniki stereo, mikrofon |
| Funkcje audio | Wejście: Redukcja szumów AI |
| KOMUNIKACJA ASUS VivoBook 15 (M1502IA) |
|---|
| Bezprzewodowa | 802.11a/b/g/n/ac, Bluetooth 4.1 |
|---|---|
| Funkcje | Single stream (1x1) |
| BATERIA ASUS VivoBook 15 (M1502IA) |
|---|
| Technologia | 3-cell Lithium Ion |
|---|---|
| Pojemność baterii (rozmiar) | 42 Wh |
| ADAPTER AC ASUS VivoBook 15 (M1502IA) |
|---|
| Wejście | AC 100-240 V (50/60 Hz) |
|---|---|
| Wyjście | 90 Watt, 19 V, 4.74 A |
| WEJŚCIE ASUS VivoBook 15 (M1502IA) |
|---|
| Typ | Klawiatura, ekran dotykowy |
|---|---|
| Klawiatura numeryczna | Tak |
| Funkcje | Klawiatura Chiclet, odległość przesuwu 1,4 mm, ASUS ErgoSense |
| POŁĄCZENIA I ROZSZERZENIA ASUS VivoBook 15 (M1502IA) |
|---|
| Interfejsy |
Gniazdo słuchawkowe/mikrofonowe USB 2.0 USB-C 3.2 Gen 1 HDMI 2 x USB 3.2 Gen 1 |
|---|
| SOFTWARE ASUS VivoBook 15 (M1502IA) |
|---|
| System operacyjny (OS) | Windows 11 Home in S mode |
|---|---|
| Dołączone oprogramowanie | MyASUS |
| DODATKOWE SZCZEGÓŁY ASUS VivoBook 15 (M1502IA) |
|---|
| Dołączone akcesoria | Zasilacz |
|---|---|
| Zabezpieczenia | Firmware Trusted Platform Module (TPM) Security Chip, czytnik linii papilarnych |
| Funkcje | hasło systemowe, MIL-STD-810H tested |
| Zgodne Standardy | UL 1459, FCC część 15 klasa B, EU RoHS, EU REACH |
| Numer modelu | BQ140W |
Podobne laptopy
Inne ASUS laptopy