Pełna specyfikacja techniczna, parametry, opinie ekspertów i recenzje ASUS ROG Strix G17 (G712LW). Dowiedz się, jak wybrany laptop wypada na tle konkurencji i czy najlepiej spełnia Twoje oczekiwania dzięki funkcji porównania laptopów.
konstrukcja i wymiary wyświetlacz procesor pamięć ram pamięc masowa audio i wideo komunikacja bateria adapter ac wejście połączenia i rozszerzenia software dodatkowe szczegóły
| KONSTRUKCJA I WYMIARY ASUS ROG Strix G17 (G712LW) |
|---|
| Typ produktu | Notebook |
|---|---|
| Wymiary (WxDxH) | 39.9 cm x 29.3 cm x 2.6 cm |
| Waga | 2.83 kg |
| Kolor | Oryginalna czerń |
| WYŚWIETLACZ ASUS ROG Strix G17 (G712LW) |
|---|
| Rozmiar ekranu (Typ) | 17.3" |
|---|---|
| Technologia podświetlenia LCD | Podświetlenie LED |
| Rozdzielczość ekranu | 1920 x 1080 (Full HD) |
| V-Sync przy maksymalnej rozdzielczości | 144 Hz |
| Panoramiczny | Tak |
| Współczynnik proporcji obrazu | 16:9 |
| Jasność obrazu | 300 cd/m² |
| Gamut kolorów | 100% sRGB, 72% NTSC, 75.35% Adobe RGB |
| Funkcje | Anti-glare, 3 ms response rate, 72% NTSC colour gamut |
| PROCESOR ASUS ROG Strix G17 (G712LW) |
|---|
| CPU | Intel Core i7 (10th Gen) 10750H / 2.6 GHz |
|---|---|
| Maksymalna prędkość Turbo | 5 GHz |
| Liczba rdzeni | 6-rdzeniowy |
| Cache | 12 MB |
| Obliczenia 64-bitowe | Tak |
| Chipset | Intel HM470 |
| Cechy | Intel Smart Cache, Intel Turbo Boost Max Technology 3.0 |
| PAMIĘĆ RAM ASUS ROG Strix G17 (G712LW) |
|---|
| RAM | 16 GB (2 x 8 GB) |
|---|---|
| Maksymalna obsługiwana pamięć RAM | 32 GB |
| Typ pamięci RAM | DDR4 SDRAM |
| Prędkość | 2933 MHz |
| Czynnik formujący | SO-DIMM 260-pin |
| Ilość slotów | 2 |
| Puste sloty | 0 |
| PAMIĘC MASOWA ASUS ROG Strix G17 (G712LW) |
|---|
| Rozmiar głównej pamięci masowej (HDD/SSD) | 512 GB SSD M.2 PCIe - NVM Express (NVMe) |
|---|
| AUDIO I WIDEO ASUS ROG Strix G17 (G712LW) |
|---|
| Konfiguracja Multi-GPU | 1 karta z pojedynczym GPU / zintegrowany GPU |
|---|---|
| Procesor graficzny (GPU) | NVIDIA GeForce RTX 2070 / Intel UHD Graphics |
| Pamięć wideo | 8 GB GDDR6 SDRAM |
| Cechy systemu wideo | NVIDIA Optimus |
| Gaming | Tak |
| Dźwięk | Głośniki stereofoniczne, mikrofon tablicowy |
| Funkcje audio | Smart Amp |
| VR Ready | Tak |
| KOMUNIKACJA ASUS ROG Strix G17 (G712LW) |
|---|
| Bezprzewodowa | 802.11a/b/g/n/ac/ax, Bluetooth 5.1 |
|---|---|
| Interfejs sieciowy | Gigabit Ethernet |
| Zgodne Standardy | Wi-Fi CERTIFIED 6 |
| Funkcje | Dual stream (2x2) |
| BATERIA ASUS ROG Strix G17 (G712LW) |
|---|
| Technologia | 4-cell Lithium Ion |
|---|---|
| Pojemność baterii (rozmiar) | 66 Wh |
| ADAPTER AC ASUS ROG Strix G17 (G712LW) |
|---|
| Wejście | AC 120/230 V (50/60 Hz) |
|---|---|
| Wyjście | 230 Watt, 19.5 V, 11.8 A |
| WEJŚCIE ASUS ROG Strix G17 (G712LW) |
|---|
| Typ | Klawiatura, ekran dotykowy |
|---|---|
| Podświetlenie klawiatury | Tak (RGB) |
| Funkcje | Klawiatura Chiclet, N-klawisze, 4 strefy RGB |
| POŁĄCZENIA I ROZSZERZENIA ASUS ROG Strix G17 (G712LW) |
|---|
| Interfejsy |
USB-C 3.2 Gen 2 (obsługuje DisplayPort Alt Mode) 3 x USB 3.2 Gen 1 HDMI Gniazdo słuchawkowe/mikrofonowe combo LAN |
|---|
| SOFTWARE ASUS ROG Strix G17 (G712LW) |
|---|
| System operacyjny (OS) | Windows 10 Home |
|---|
| DODATKOWE SZCZEGÓŁY ASUS ROG Strix G17 (G712LW) |
|---|
| Dołączone akcesoria | Adapter zasilania, etykieta na nadgarstki |
|---|---|
| Funkcje | hasło systemowe, ASUS Aura Sync technology |
| Wartość SAR | 0,32 W/kg (ciało), 0,32 W/kg (kończyna) |
| Numer modelu | EV010T |
Podobne laptopy
Inne ASUS laptopy