Kluczowe specyfikacje, dane techniczne, testy i pełne recenzje ASUS ROG G703GXR (EV003T) w jednym miejscu. Porównaj wybrany model z innymi alternatywami i zapewnij sobie solidną podstawę do podjęcia decyzji o wyborze najlepszego laptopa dzięki naszemu kompleksowemu przeglądowi.
konstrukcja i wymiary wyświetlacz procesor pamięć ram pamięc masowa audio i wideo komunikacja bateria adapter ac wejście połączenia i rozszerzenia software dodatkowe szczegóły
| KONSTRUKCJA I WYMIARY ASUS ROG G703GXR (EV003T) |
|---|
| Typ produktu | Notebook |
|---|---|
| Wymiary (WxDxH) | 42.5 cm x 31.9 cm x 5.1 cm |
| Waga | 4.7 kg |
| Kolor | Czarny, tytanowy z włoskowatym, czarnym malowaniem gumowym |
| WYŚWIETLACZ ASUS ROG G703GXR (EV003T) |
|---|
| Rozmiar ekranu (Typ) | 17.3" |
|---|---|
| Technologia podświetlenia LCD | Podświetlenie LED |
| Rozdzielczość ekranu | 1920 x 1080 (Full HD) |
| V-Sync przy maksymalnej rozdzielczości | 144 Hz |
| Panoramiczny | Tak |
| Współczynnik proporcji obrazu | 16:9 |
| Jasność obrazu | 300 cd/m² |
| Gamut kolorów | 100% sRGB, 72% NTSC, 76% Adobe RGB |
| Funkcje | Anti-glare, 3 ms response rate |
| PROCESOR ASUS ROG G703GXR (EV003T) |
|---|
| CPU | Intel Core i7 (9th Gen) 9750H / 2.6 GHz |
|---|---|
| Maksymalna prędkość Turbo | 4.5 GHz |
| Liczba rdzeni | 6-rdzeniowy |
| Cache | 12 MB |
| Obliczenia 64-bitowe | Tak |
| Chipset | Mobile Intel HM370 |
| Cechy | Hyper-Threading Technology, Intel Turbo Boost Technology 2.0, Intel Smart Cache |
| PAMIĘĆ RAM ASUS ROG G703GXR (EV003T) |
|---|
| RAM | 32 GB (2 x 16 GB) |
|---|---|
| Maksymalna obsługiwana pamięć RAM | 64 GB |
| Typ pamięci RAM | DDR4 SDRAM |
| Prędkość | 2666 MHz |
| Prędkość znamionowa | 2666 MHz |
| Czynnik formujący | SO-DIMM 260-pin |
| Ilość slotów | 4 |
| Puste sloty | 2 |
| PAMIĘC MASOWA ASUS ROG G703GXR (EV003T) |
|---|
| Rozmiar głównej pamięci masowej (HDD/SSD) | 512 GB SSD M.2 PCIe - NVM Express (NVMe) |
|---|---|
| Dodatkowa pamięć masowa | 1 TB Hybrid Drive SATA 6Gb/s / 5400 rpm - Seagate |
| AUDIO I WIDEO ASUS ROG G703GXR (EV003T) |
|---|
| Procesor graficzny (GPU) | NVIDIA GeForce RTX 2080 |
|---|---|
| Pamięć wideo | 8 GB GDDR6 SDRAM |
| Gaming | Tak |
| Kamera | Tak - 720p |
| Dźwięk | Głośniki stereo, subwoofer, mikrofon tablicowy |
| KOMUNIKACJA ASUS ROG G703GXR (EV003T) |
|---|
| Bezprzewodowa | 802.11a/b/g/n/ac, Bluetooth 5.0 |
|---|---|
| Interfejs sieciowy | Gigabit Ethernet |
| BATERIA ASUS ROG G703GXR (EV003T) |
|---|
| Technologia | 8-cell Lithium Ion |
|---|---|
| Pojemność baterii (rozmiar) | 96 Wh |
| ADAPTER AC ASUS ROG G703GXR (EV003T) |
|---|
| Wejście | AC 120/230 V (50/60 Hz) |
|---|
| WEJŚCIE ASUS ROG G703GXR (EV003T) |
|---|
| Typ | Klawiatura, ekran dotykowy |
|---|---|
| Podświetlenie klawiatury | Tak (RGB) |
| POŁĄCZENIA I ROZSZERZENIA ASUS ROG G703GXR (EV003T) |
|---|
| Interfejsy |
USB-C 3.1 Gen 2 (obsługuje Thunderbolt 3) 3 x USB 3.1 Gen 2 Mini DisplayPort HDMI LAN Gniazdo słuchawkowe/mikrofonowe combo Wejście mikrofonu |
|---|
| SOFTWARE ASUS ROG G703GXR (EV003T) |
|---|
| System operacyjny (OS) | Windows 10 Home 64-bit Edition |
|---|
| DODATKOWE SZCZEGÓŁY ASUS ROG G703GXR (EV003T) |
|---|
| Dołączone akcesoria | Zasilacz |
|---|---|
| Typ gniazda bezpieczeństwa | Gniazdo zabezpieczające Kensington |
| Ochrona przed kradzieżą/ włamaniem | Gniazdo zamka bezpieczeństwa (zamek kablowy sprzedawany oddzielnie) |
| Funkcje | hasło systemowe, hasło do dysku twardego |
Podobne laptopy
Inne ASUS laptopy