Szczegółowa lista danych technicznych, specyfikacji, opinie i recenzji ekspertów ASUS N73SV (DH72). Uzyskaj kompleksowe spojrzenie na wybrany laptop i sprawdź, czy jest to ten, który najlepiej odpowiada Twoim potrzebom. Możesz również skorzystać z funkcji porównania, aby porównać je z innymi konkurencyjnymi laptopami.
konstrukcja i wymiary wyświetlacz procesor pamięć ram pamięc masowa audio i wideo komunikacja bateria adapter ac wejście połączenia i rozszerzenia software dodatkowe szczegóły
| KONSTRUKCJA I WYMIARY ASUS N73SV (DH72) |
|---|
| Typ produktu | Notebook |
|---|---|
| Wymiary (WxDxH) | 42.6 cm x 29 cm x 3.9 cm |
| Waga | 3.4 kg |
| Kolor | Srebrne aluminium |
| WYŚWIETLACZ ASUS N73SV (DH72) |
|---|
| Rozmiar ekranu (Typ) | 17.3" |
|---|---|
| Technologia podświetlenia LCD | Podświetlenie LED |
| Rozdzielczość ekranu | 1920 x 1080 (Full HD) |
| Panoramiczny | Tak |
| Współczynnik proporcji obrazu | 16:9 |
| Funkcje | Zero Bright Dot, LED-backlit, ASUS Splendid Video Intelligence Technology |
| PROCESOR ASUS N73SV (DH72) |
|---|
| CPU | Intel Core i7 (2nd Gen) 2670QM / 2.2 GHz |
|---|---|
| Maksymalna prędkość Turbo | 3.1 GHz |
| Liczba rdzeni | Quad-Core |
| Cache | 6 MB |
| Obliczenia 64-bitowe | Tak |
| Chipset | Mobile Intel HM65 Express |
| PAMIĘĆ RAM ASUS N73SV (DH72) |
|---|
| RAM | 6 GB |
|---|---|
| Maksymalna obsługiwana pamięć RAM | 12 GB |
| Typ pamięci RAM | DDR3 SDRAM |
| Prędkość | 1333 MHz |
| Czynnik formujący | SO-DIMM 204-pin |
| Ilość slotów | 3 |
| PAMIĘC MASOWA ASUS N73SV (DH72) |
|---|
| Rozmiar głównej pamięci masowej (HDD/SSD) | 750 GB HDD SATA 3Gb/s / 5400 rpm |
|---|---|
| Napęd optyczny | Nagrywarka DVD / BD-ROM |
| AUDIO I WIDEO ASUS N73SV (DH72) |
|---|
| Procesor graficzny (GPU) | NVIDIA GeForce GT 540M |
|---|---|
| Pamięć wideo | 1 GB DDR3 VRAM |
| Cechy systemu wideo | Video Magic Technology |
| Kamera | Tak |
| Rozdzielczość | 2 megapiksele |
| Dźwięk | Głośniki stereo, mikrofon |
| Funkcje audio | ASUS SonicMaster, ASUS Bang & Olufsen ICEpower, SonicFocus |
| KOMUNIKACJA ASUS N73SV (DH72) |
|---|
| Bezprzewodowa | 802.11b/g/n, Bluetooth 3.0 |
|---|---|
| Interfejs sieciowy | Gigabit Ethernet |
| BATERIA ASUS N73SV (DH72) |
|---|
| Technologia | 6-cell |
|---|
| ADAPTER AC ASUS N73SV (DH72) |
|---|
| Wejście | AC 120/230 V (50/60 Hz) |
|---|---|
| Wyjście | 90 Watt, 19 V, 4.74 A |
| WEJŚCIE ASUS N73SV (DH72) |
|---|
| Typ | Klawiatura, ekran dotykowy |
|---|
| POŁĄCZENIA I ROZSZERZENIA ASUS N73SV (DH72) |
|---|
| Interfejsy |
Wejście mikrofonu Wyjście słuchawek VGA 3 x USB 2.0 LAN HDMI USB 3.0 |
|---|---|
| Czytnik karty pamięci | 5 in 1 (SD Card, Memory Stick, Memory Stick PRO, MultiMediaCard, xD-Picture Card) |
| SOFTWARE ASUS N73SV (DH72) |
|---|
| System operacyjny (OS) | Microsoft Windows 7 Home Premium 64-bit Edition |
|---|
| DODATKOWE SZCZEGÓŁY ASUS N73SV (DH72) |
|---|
| Certyfikat ENERGY STAR | Tak |
|---|---|
| Gwarancja producenta |
Ograniczona gwarancja - 2 lata Zabezpieczenie przed przypadkowym uszkodzeniem - 1 rok |
Podobne laptopy
Inne ASUS laptopy