Pełna specyfikacja techniczna, parametry, opinie ekspertów i recenzje ASUS N53SN (SX273V). Dowiedz się, jak wybrany laptop wypada na tle konkurencji i czy najlepiej spełnia Twoje oczekiwania dzięki funkcji porównania laptopów.
konstrukcja i wymiary wyświetlacz procesor pamięć ram pamięc masowa audio i wideo komunikacja bateria adapter ac wejście połączenia i rozszerzenia software dodatkowe szczegóły
| KONSTRUKCJA I WYMIARY ASUS N53SN (SX273V) |
|---|
| Typ produktu | Notebook |
|---|---|
| Wymiary (WxDxH) | 39.1 cm x 26.6 cm x 4 cm |
| Waga | 2.9 kg |
| WYŚWIETLACZ ASUS N53SN (SX273V) |
|---|
| Rozmiar ekranu (Typ) | 15.6" |
|---|---|
| Technologia podświetlenia LCD | Podświetlenie LED |
| Rozdzielczość ekranu | 1366 x 768 (HD) |
| Panoramiczny | Tak |
| Współczynnik proporcji obrazu | 16:9 |
| Funkcje | Glare |
| PROCESOR ASUS N53SN (SX273V) |
|---|
| CPU | Intel Core i5 (2nd Gen) 2410M / 2.3 GHz |
|---|---|
| Maksymalna prędkość Turbo | 2.9 GHz |
| Liczba rdzeni | Dual-Core |
| Cache | 3 MB |
| Obliczenia 64-bitowe | Tak |
| Chipset | Mobile Intel HM65 Express |
| Cechy | Intel Turbo Boost Technology |
| PAMIĘĆ RAM ASUS N53SN (SX273V) |
|---|
| RAM | 8 GB (2 x 4 GB) |
|---|---|
| Maksymalna obsługiwana pamięć RAM | 8 GB |
| Typ pamięci RAM | DDR3 SDRAM |
| Prędkość | 1333 MHz |
| Czynnik formujący | SO-DIMM 204-pin |
| Ilość slotów | 2 |
| Puste sloty | 0 |
| PAMIĘC MASOWA ASUS N53SN (SX273V) |
|---|
| Rozmiar głównej pamięci masowej (HDD/SSD) | 750 GB HDD SATA 3Gb/s / 5400 rpm |
|---|---|
| Napęd optyczny | Nagrywarka DVD / BD-ROM |
| AUDIO I WIDEO ASUS N53SN (SX273V) |
|---|
| Procesor graficzny (GPU) | NVIDIA GeForce GT 550M |
|---|---|
| Pamięć wideo | 2 GB DDR3 VRAM |
| Cechy systemu wideo | Video Magic Technology |
| Kamera | Tak |
| Rozdzielczość | 2 megapiksele |
| Dźwięk | Głośniki stereo, mikrofon |
| Funkcje audio | ASUS SonicMaster, ASUS Bang & Olufsen ICEpower, SonicFocus |
| KOMUNIKACJA ASUS N53SN (SX273V) |
|---|
| Bezprzewodowa | 802.11b/g/n, Bluetooth 3.0 |
|---|---|
| Interfejs sieciowy | Gigabit Ethernet |
| Funkcje | Intel Wireless Display (WiDi) |
| BATERIA ASUS N53SN (SX273V) |
|---|
| Technologia | 6-cell |
|---|---|
| Pojemność baterii (rozmiar) | 5200 mAh |
| ADAPTER AC ASUS N53SN (SX273V) |
|---|
| Wejście | AC 120/230 V (50/60 Hz) |
|---|---|
| Wyjście | 90 Watt, 19 V, 6.3 A |
| WEJŚCIE ASUS N53SN (SX273V) |
|---|
| Typ | Klawiatura, ekran dotykowy |
|---|---|
| Klawiatura numeryczna | Tak |
| Funkcje | Panel dotykowy wielodotykowy, klawiatura Wave |
| POŁĄCZENIA I ROZSZERZENIA ASUS N53SN (SX273V) |
|---|
| Interfejsy |
Wejście mikrofonu Wyjście słuchawek VGA HDMI USB 3.0 3 x USB 2.0 LAN |
|---|---|
| Czytnik karty pamięci | 3 in 1 |
| SOFTWARE ASUS N53SN (SX273V) |
|---|
| System operacyjny (OS) | Microsoft Windows 7 Home Premium 64-bit Edition |
|---|---|
| Dołączone oprogramowanie | Drivers & Utilities, ASUS Express Gate, LoJack for Laptops |
| DODATKOWE SZCZEGÓŁY ASUS N53SN (SX273V) |
|---|
| Funkcje | hasło systemowe, hasło do dysku twardego, ASUS Super Hybrid Engine, Express Gate |
|---|---|
| Gwarancja producenta | Ograniczona gwarancja - 2 lata - odbiór i zwrot |
Podobne laptopy
Inne ASUS laptopy