Kluczowe specyfikacje, dane techniczne, testy i pełne recenzje ASUS M60J (JX019V) w jednym miejscu. Porównaj wybrany model z innymi alternatywami i zapewnij sobie solidną podstawę do podjęcia decyzji o wyborze najlepszego laptopa dzięki naszemu kompleksowemu przeglądowi.
konstrukcja i wymiary wyświetlacz procesor pamięć ram pamięc masowa audio i wideo komunikacja bateria adapter ac wejście połączenia i rozszerzenia software dodatkowe szczegóły
| KONSTRUKCJA I WYMIARY ASUS M60J (JX019V) |
|---|
| Typ produktu | Notebook |
|---|---|
| Wymiary (WxDxH) | 39.5 cm x 27.7 cm x 4.4 cm |
| Waga | 3.3 kg |
| WYŚWIETLACZ ASUS M60J (JX019V) |
|---|
| Rozmiar ekranu (Typ) | 16" |
|---|---|
| Technologia podświetlenia LCD | Podświetlenie LED |
| Rozdzielczość ekranu | 1366 x 768 (HD) |
| Panoramiczny | Tak |
| Współczynnik proporcji obrazu | 16:9 |
| Funkcje | Color Shine, glare, edge-to-edge glass |
| PROCESOR ASUS M60J (JX019V) |
|---|
| CPU | Intel Core i7 720QM / 1.6 GHz |
|---|---|
| Maksymalna prędkość Turbo | 2.8 GHz |
| Liczba rdzeni | Quad-Core |
| Cache | 6 MB |
| Obliczenia 64-bitowe | Tak |
| Chipset | Mobile Intel PM55 Express |
| Cechy | Hyper-Threading Technology, Intel Turbo Boost Technology |
| PAMIĘĆ RAM ASUS M60J (JX019V) |
|---|
| RAM | 4 GB (2 x 2 GB) |
|---|---|
| Maksymalna obsługiwana pamięć RAM | 4 GB |
| Typ pamięci RAM | DDR3 SDRAM |
| Prędkość | 1333 MHz / PC3-10600 |
| Prędkość znamionowa | 1333 MHz |
| Czynnik formujący | SO-DIMM 204-pin |
| Ilość slotów | 2 |
| Puste sloty | 0 |
| PAMIĘC MASOWA ASUS M60J (JX019V) |
|---|
| Rozmiar głównej pamięci masowej (HDD/SSD) | 500 GB HDD SATA 1.5Gb/s / 5400 rpm |
|---|---|
| Dodatkowa pamięć masowa | 500 GB HDD SATA 1.5Gb/s / 5400 rpm |
| Napęd optyczny | DVD±RW / DVD-RAM |
| AUDIO I WIDEO ASUS M60J (JX019V) |
|---|
| Procesor graficzny (GPU) | NVIDIA GeForce GT 240M |
|---|---|
| Pamięć wideo | 1 GB |
| Kamera | Tak |
| Rozdzielczość | 2 megapiksele |
| Dźwięk | Głośniki stereo, mikrofon |
| Zgodne Standardy | High Definition Audio, Dolby Home Theater |
| Funkcje audio | Głośniki Altec Lansing |
| KOMUNIKACJA ASUS M60J (JX019V) |
|---|
| Bezprzewodowa | 802.11b/g/n, Bluetooth 2.1 EDR |
|---|---|
| Interfejs sieciowy | Gigabit Ethernet |
| BATERIA ASUS M60J (JX019V) |
|---|
| Technologia | 6-cell Lithium Ion |
|---|---|
| Pojemność baterii (rozmiar) | 4800 mAh |
| ADAPTER AC ASUS M60J (JX019V) |
|---|
| Wejście | AC 120/230 V (50/60 Hz) |
|---|---|
| Wyjście | 90 Watt, 19 V, 4.74 A |
| WEJŚCIE ASUS M60J (JX019V) |
|---|
| Typ | Klawiatura, touchpad, AI Touch Media |
|---|---|
| Klawiatura numeryczna | Tak |
| POŁĄCZENIA I ROZSZERZENIA ASUS M60J (JX019V) |
|---|
| Sloty | 1 x ExpressCard (1 free) |
|---|---|
| Interfejsy |
Wejście mikrofonu Wyjście słuchawek VGA 4 x USB 2.0 FireWire LAN HDMI eSATA |
| Czytnik karty pamięci | 8 in 1 |
| SOFTWARE ASUS M60J (JX019V) |
|---|
| System operacyjny (OS) | Microsoft Windows 7 Home Premium 64-bit Edition |
|---|
| DODATKOWE SZCZEGÓŁY ASUS M60J (JX019V) |
|---|
| Zabezpieczenia | czytnik linii papilarnych |
|---|---|
| Funkcje | Gniazdo zamka bezpieczeństwa (zamek kablowy sprzedawany oddzielnie), hasło systemowe, hasło do dysku twardego, Express Gate |
| Gwarancja producenta | Ograniczona gwarancja - 2 lata - odbiór i zwrot |
Podobne laptopy
Inne ASUS laptopy