Kluczowe specyfikacje, dane techniczne, testy i pełne recenzje ASUS K53SJ (SX077V) w jednym miejscu. Porównaj wybrany model z innymi alternatywami i zapewnij sobie solidną podstawę do podjęcia decyzji o wyborze najlepszego laptopa dzięki naszemu kompleksowemu przeglądowi.
konstrukcja i wymiary wyświetlacz procesor pamięć ram pamięc masowa audio i wideo komunikacja bateria adapter ac wejście połączenia i rozszerzenia software dodatkowe szczegóły
| KONSTRUKCJA I WYMIARY ASUS K53SJ (SX077V) |
|---|
| Typ produktu | Notebook |
|---|---|
| Wymiary (WxDxH) | 37.8 cm x 25.3 cm x 3.5 cm |
| Waga | 2.6 kg |
| Kolor | Brązowy |
| WYŚWIETLACZ ASUS K53SJ (SX077V) |
|---|
| Rozmiar ekranu (Typ) | 15.6" |
|---|---|
| Technologia podświetlenia LCD | Podświetlenie LED |
| Rozdzielczość ekranu | 1366 x 768 (HD) |
| Panoramiczny | Tak |
| Współczynnik proporcji obrazu | 16:9 |
| PROCESOR ASUS K53SJ (SX077V) |
|---|
| CPU | Intel Core i5 (2nd Gen) 2410M / 2.3 GHz |
|---|---|
| Maksymalna prędkość Turbo | 2.9 GHz |
| Liczba rdzeni | Dual-Core |
| Cache | 3 MB |
| Obliczenia 64-bitowe | Tak |
| Chipset | Mobile Intel HM65 Express |
| PAMIĘĆ RAM ASUS K53SJ (SX077V) |
|---|
| RAM | 4 GB |
|---|---|
| Maksymalna obsługiwana pamięć RAM | 8 GB |
| Typ pamięci RAM | DDR3 SDRAM |
| Prędkość | 1333 MHz |
| Czynnik formujący | SO-DIMM 204-pin |
| Ilość slotów | 2 |
| PAMIĘC MASOWA ASUS K53SJ (SX077V) |
|---|
| Rozmiar głównej pamięci masowej (HDD/SSD) | 500 GB HDD SATA 3Gb/s / 5400 rpm |
|---|---|
| Napęd optyczny | DVD±RW (±R DL) / DVD-RAM |
| AUDIO I WIDEO ASUS K53SJ (SX077V) |
|---|
| Procesor graficzny (GPU) | NVIDIA GeForce GT 520M |
|---|---|
| Pamięć wideo | 1 GB DDR3 SDRAM |
| Kamera | Tak - VGA |
| Rozdzielczość | 0,3 megapiksela |
| Dźwięk | Głośniki stereo, mikrofon |
| Funkcje audio | Głośniki Altec Lansing |
| KOMUNIKACJA ASUS K53SJ (SX077V) |
|---|
| Bezprzewodowa | 802.11b/g/n |
|---|---|
| Interfejs sieciowy | Gigabit Ethernet |
| BATERIA ASUS K53SJ (SX077V) |
|---|
| Technologia | 6-cell |
|---|---|
| Pojemność baterii (rozmiar) | 56 mAh |
| ADAPTER AC ASUS K53SJ (SX077V) |
|---|
| Wejście | AC 120/230 V (50/60 Hz) |
|---|---|
| Wyjście | 90 Watt, 19 V, 4.74 A |
| WEJŚCIE ASUS K53SJ (SX077V) |
|---|
| Typ | Klawiatura, ekran dotykowy |
|---|---|
| Klawiatura numeryczna | Tak |
| Funkcje | Technologia Palm Proof, wielodotykowy touchpad |
| POŁĄCZENIA I ROZSZERZENIA ASUS K53SJ (SX077V) |
|---|
| Interfejsy |
VGA Wyjście słuchawek Wejście mikrofonu LAN HDMI 3 x USB 2.0 |
|---|---|
| Czytnik karty pamięci | 4 in 1 (SD Card, Memory Stick, Memory Stick PRO, MultiMediaCard) |
| SOFTWARE ASUS K53SJ (SX077V) |
|---|
| System operacyjny (OS) | Microsoft Windows 7 Home Premium 64-bit Edition |
|---|
| DODATKOWE SZCZEGÓŁY ASUS K53SJ (SX077V) |
|---|
| Dołączone akcesoria | Zasilacz |
|---|---|
| Funkcje | hasło systemowe, hasło do dysku twardego, ASUS IceCool design |
Podobne laptopy
Inne ASUS laptopy