Inne warianty:
Kluczowe specyfikacje, dane techniczne, testy i pełne recenzje ASUS Eee PC 1000H w jednym miejscu. Porównaj wybrany model z innymi alternatywami i zapewnij sobie solidną podstawę do podjęcia decyzji o wyborze najlepszego laptopa dzięki naszemu kompleksowemu przeglądowi.
konstrukcja i wymiary wyświetlacz procesor pamięć ram pamięc masowa audio i wideo komunikacja bateria adapter ac wejście połączenia i rozszerzenia software dodatkowe szczegóły
| KONSTRUKCJA I WYMIARY ASUS Eee PC 1000H |
|---|
| Typ produktu | Netbook |
|---|---|
| Wymiary (WxDxH) | 26.6 cm x 19.1 cm x 3.8 cm |
| Waga | 1.45 kg |
| Kolor | Biały | Szlachetny heban | Czarny |
| WYŚWIETLACZ ASUS Eee PC 1000H |
|---|
| Rozmiar ekranu (Typ) | 10" |
|---|---|
| Technologia podświetlenia LCD | Podświetlenie LED |
| Rozdzielczość ekranu | 1024 x 600 (WSVGA) |
| Panoramiczny | Tak |
| PROCESOR ASUS Eee PC 1000H |
|---|
| CPU | Intel Atom N270 / 1.6 GHz |
|---|---|
| Cache | L2 - 512 KB |
| PAMIĘĆ RAM ASUS Eee PC 1000H |
|---|
| RAM | 1 GB (1 x 1 GB) |
|---|---|
| Maksymalna obsługiwana pamięć RAM | 2 GB |
| Typ pamięci RAM | DDR2 SDRAM |
| Prędkość | 667 MHz / PC2-5300 |
| Prędkość znamionowa | 667 MHz |
| Czynnik formujący | SO-DIMM 200-pin |
| Ilość slotów | 1 |
| Puste sloty | 0 |
| PAMIĘC MASOWA ASUS Eee PC 1000H |
|---|
| Rozmiar głównej pamięci masowej (HDD/SSD) | 80 GB HDD |
|---|
| AUDIO I WIDEO ASUS Eee PC 1000H |
|---|
| Procesor graficzny (GPU) | Intel GMA 900 |
|---|---|
| Technologia alokacji pamięci | Technologia dynamicznej pamięci wideo 3.0 |
| Kamera | Tak |
| Rozdzielczość | 1,3 megapiksela |
| Dźwięk | Głośniki stereo, mikrofon stereofoniczny |
| Zgodne Standardy | Dolby Sound Room |
| KOMUNIKACJA ASUS Eee PC 1000H |
|---|
| Bezprzewodowa | Bluetooth, 802.11a/b/g/n (draft) |
|---|---|
| Interfejs sieciowy | 10/100 Ethernet |
| BATERIA ASUS Eee PC 1000H |
|---|
| Technologia | 6-cell |
|---|---|
| Pojemność baterii (rozmiar) | 6600 mAh |
| Żywotność baterii | Do 7 godzin |
| ADAPTER AC ASUS Eee PC 1000H |
|---|
| Wejście | AC 120/230 V (50/60 Hz) |
|---|
| WEJŚCIE ASUS Eee PC 1000H |
|---|
| Typ | Klawiatura, ekran dotykowy |
|---|
| POŁĄCZENIA I ROZSZERZENIA ASUS Eee PC 1000H |
|---|
| Sloty | 1 x memory (0 free) |
|---|---|
| Interfejsy |
3 x USB 2.0 4 pin USB Type A 1 x display / video - VGA - 15 pin HD D-Sub (HD-15) 1 x słuchawki - wyjście - mini-phone stereo 3.5 mm 1 x mikrofon - wejście - mini-phone 3.5 mm 1 x network - Ethernet 10Base-T/100Base-TX - RJ-45 |
| Czytnik karty pamięci | Tak (SD Card, MultiMediaCard, SDHC Card) |
| SOFTWARE ASUS Eee PC 1000H |
|---|
| System operacyjny (OS) | Microsoft Windows XP Home Edition |
|---|---|
| Dołączone oprogramowanie | Drivers & Utilities, Microsoft Works |
| DODATKOWE SZCZEGÓŁY ASUS Eee PC 1000H |
|---|
| Gwarancja producenta | Ograniczona gwarancja - 2 lata |
|---|
Podobne laptopy
Inne ASUS laptopy