Kluczowe specyfikacje, dane techniczne, testy i pełne recenzje ASUS A8Sc (4S089C) w jednym miejscu. Porównaj wybrany model z innymi alternatywami i zapewnij sobie solidną podstawę do podjęcia decyzji o wyborze najlepszego laptopa dzięki naszemu kompleksowemu przeglądowi.
konstrukcja i wymiary wyświetlacz procesor pamięć ram pamięc masowa audio i wideo komunikacja bateria adapter ac wejście połączenia i rozszerzenia software dodatkowe szczegóły
| KONSTRUKCJA I WYMIARY ASUS A8Sc (4S089C) |
|---|
| Typ produktu | Notebook |
|---|---|
| Wymiary (WxDxH) | 33.5 cm x 24.5 cm x 3.5 cm |
| Waga | 2.4 kg |
| WYŚWIETLACZ ASUS A8Sc (4S089C) |
|---|
| Rozmiar ekranu (Typ) | 14.1" |
|---|---|
| Rozdzielczość ekranu | 1440 x 900 (WXGA+) |
| Panoramiczny | Tak |
| Funkcje | Color Shine |
| PROCESOR ASUS A8Sc (4S089C) |
|---|
| CPU | Intel Core 2 Duo T7300 / 2 GHz |
|---|---|
| Liczba rdzeni | Dual-Core |
| Cache | L2 - 4 MB |
| Szyna frontowa | 800 MHz |
| Obliczenia 64-bitowe | Tak |
| Chipset | Mobile Intel PM965 Express |
| Technologia platformy | Intel Centrino Duo |
| PAMIĘĆ RAM ASUS A8Sc (4S089C) |
|---|
| RAM | 2 GB (2 x 1 GB) |
|---|---|
| Maksymalna obsługiwana pamięć RAM | 4 GB |
| Typ pamięci RAM | DDR2 SDRAM |
| Prędkość | 667 MHz |
| Czynnik formujący | SO-DIMM 200-pin |
| Ilość slotów | 2 |
| Puste sloty | 0 |
| PAMIĘC MASOWA ASUS A8Sc (4S089C) |
|---|
| Rozmiar głównej pamięci masowej (HDD/SSD) | 160 GB HDD SATA 1.5Gb/s |
|---|---|
| Napęd optyczny | DVD±RW (+R dwuwarstwowe) |
| AUDIO I WIDEO ASUS A8Sc (4S089C) |
|---|
| Procesor graficzny (GPU) | NVIDIA GeForce 8400M G |
|---|---|
| Technologia alokacji pamięci | TurboCache obsługujący 384MB |
| Pamięć wideo | 128 MB GDDR2 SDRAM |
| Kamera | Tak |
| Rozdzielczość | 0,3 megapiksela |
| Dźwięk | Głośniki stereo, mikrofon |
| Zgodne Standardy | High Definition Audio |
| KOMUNIKACJA ASUS A8Sc (4S089C) |
|---|
| Bezprzewodowa | 802.11a/b/g, Bluetooth 2.0 EDR |
|---|---|
| Kontroler bezprzewodowy | Intel PRO/Wireless 3945ABG |
| Interfejs sieciowy | 10/100 Ethernet |
| BATERIA ASUS A8Sc (4S089C) |
|---|
| Technologia | 6-cell Lithium Ion |
|---|---|
| Pojemność baterii (rozmiar) | 4800 mAh |
| ADAPTER AC ASUS A8Sc (4S089C) |
|---|
| Wejście | AC 120/230 V (50/60 Hz) |
|---|
| WEJŚCIE ASUS A8Sc (4S089C) |
|---|
| Typ | Mysz, klawiatura, touchpad |
|---|
| POŁĄCZENIA I ROZSZERZENIA ASUS A8Sc (4S089C) |
|---|
| Sloty |
2 x memory (0 free) 1 x ExpressCard (1 free) |
|---|---|
| Interfejsy |
1 x display / video - VGA - 15 pin HD D-Sub (HD-15) 1 x audio - SPDIF wyjście/słuchawki 1 x mikrofon - wejście - mini-phone 3.5 mm 1 x modem - phone line - RJ-11 1 x network - Ethernet 10Base-T/100Base-TX/1000Base-T - RJ-45 5 x USB 2.0 4 pin USB Type A 1 x IEEE 1394 (FireWire) 1 x display / video - composite video/Wyjście S-video 1 x display / video - DVI-Digital - 24+1 pin digital DVI 1 x infrared IrDA |
| Czytnik karty pamięci | Tak (SD Card, Memory Stick, Memory Stick PRO, MultiMediaCard) |
| SOFTWARE ASUS A8Sc (4S089C) |
|---|
| System operacyjny (OS) | Microsoft Windows Vista Home Premium |
|---|---|
| Dołączone oprogramowanie | ASUS NB Probe, ASUS Live Update, ASUS LiveFrame, Adobe Acrobat Reader 7, ASUS Wireless Console, ASUS Net4Switch, ASUS MultiFrame, ASUS WinFlash, ASUS Power4 Phone, Norton Internet Security 2007, Nero 7 Essentials, Instant Fun PLUS, ASUS Power4 Gear eXtreme |
| DODATKOWE SZCZEGÓŁY ASUS A8Sc (4S089C) |
|---|
| Funkcje | Gniazdo zamka bezpieczeństwa (zamek kablowy sprzedawany oddzielnie), hasło systemowe, hasło do dysku twardego |
|---|---|
| Gwarancja producenta |
Ograniczona gwarancja - 2 lata Ograniczona gwarancja - bateria - 1 rok |
Podobne laptopy
Inne ASUS laptopy