Inne warianty:
Szczegółowa lista danych technicznych, specyfikacji, opinie i recenzji ekspertów Alienware x17 R1. Uzyskaj kompleksowe spojrzenie na wybrany laptop i sprawdź, czy jest to ten, który najlepiej odpowiada Twoim potrzebom. Możesz również skorzystać z funkcji porównania, aby porównać je z innymi konkurencyjnymi laptopami.
konstrukcja i wymiary wyświetlacz procesor pamięć ram pamięc masowa audio i wideo komunikacja bateria adapter ac wejście połączenia i rozszerzenia software dodatkowe szczegóły
| KONSTRUKCJA I WYMIARY Alienware x17 R1 |
|---|
| Typ produktu | Notebook |
|---|---|
| Wymiary (WxDxH) | 39.92 cm x 29.94 cm x 2.14 cm |
| Waga | 3.2 kg |
| Kolor | Światło księżycowe |
| WYŚWIETLACZ Alienware x17 R1 |
|---|
| Rozmiar ekranu (Typ) | 17.3" |
|---|---|
| Rozdzielczość ekranu | 1920 x 1080 (Full HD) |
| Gęstość pikseli (ppi) | 127 |
| V-Sync przy maksymalnej rozdzielczości | 360 Hz |
| Panoramiczny | Tak |
| Współczynnik proporcji obrazu | 16:9 |
| Jasność obrazu | 300 cd/m² |
| Gamut kolorów | 100% sRGB |
| Funkcje | Anti-glare, NVIDIA G-SYNC compatible, Wide Viewing Angle, 3 ms response rate, ±85° horizontal viewing angle, ±85° vertical viewing angle, 0.2 mm pixel pitch |
| PROCESOR Alienware x17 R1 |
|---|
| CPU | Intel Core i7 (11th Gen) 11800H / 2.3 GHz |
|---|---|
| Maksymalna prędkość Turbo | 4.6 GHz |
| Liczba rdzeni | 8-rdzeniowy |
| Cache | 24 MB |
| Chipset | Intel HM570 |
| Cechy | Intel Smart Cache, Intel Deep Learning Boost (DL Boost) |
| PAMIĘĆ RAM Alienware x17 R1 |
|---|
| RAM | 16 GB (2 x 8 GB) |
|---|---|
| Maksymalna obsługiwana pamięć RAM | 64 GB |
| Typ pamięci RAM | DDR4 SDRAM |
| Prędkość | 3200 MHz |
| Prędkość znamionowa | 3200 MHz |
| Czynnik formujący | SO-DIMM 260-pin |
| Ilość slotów | 2 |
| Puste sloty | 0 |
| PAMIĘC MASOWA Alienware x17 R1 |
|---|
| Rozmiar głównej pamięci masowej (HDD/SSD) | 1 TB SSD M.2 2280 PCIe - NVM Express (NVMe) |
|---|
| AUDIO I WIDEO Alienware x17 R1 |
|---|
| Procesor graficzny (GPU) | NVIDIA GeForce RTX 3070 |
|---|---|
| Pamięć wideo | 8 GB GDDR6 SDRAM |
| Kamera | Tak - 1280 x 720 (standard), 640 x 360 (podczerwień) |
| Rozdzielczość | 0,92 megapiksela (standard), 0,23 megapiksela (podczerwień) |
| Funkcje kamery | Kamera IR, Windows Hello, kamera RGB, 75,8 stopnia |
| Typ czujnika obrazu | CMOS |
| Rozdzielczości wideo | 1280 x 720 |
| Szybkość odświeżania | 30 klatek na sekundę |
| Dźwięk | Dwa subwoofery, dwa głośniki wysokotonowe, podwójna matryca mikrofonowa |
| Kodek | Realtek ALC3281 |
| Zgodne Standardy | High Definition Audio |
| KOMUNIKACJA Alienware x17 R1 |
|---|
| Bezprzewodowa | 802.11a/b/g/n/ac/ax, Bluetooth 5.2 |
|---|---|
| Kontroler bezprzewodowy | Killer Wi-Fi 6E AX1675 |
| Interfejs sieciowy | 2.5 Gigabit Ethernet |
| Kontroler sieci Ethernet | Killer Ethernet E3100G |
| BATERIA Alienware x17 R1 |
|---|
| Technologia | 6-cell Lithium Ion |
|---|---|
| Pojemność baterii (rozmiar) | 87 Wh |
| Żywotność baterii | Do 4 godzin |
| ADAPTER AC Alienware x17 R1 |
|---|
| Wejście | AC 100-240 V (50/60 Hz) |
|---|---|
| Wyjście | 19.5 V |
| WEJŚCIE Alienware x17 R1 |
|---|
| Typ | Klawiatura, ekran dotykowy |
|---|---|
| Podświetlenie klawiatury | Tak (RGB) |
| Funkcje | Wielofunkcyjny panel dotykowy, podświetlenie RGB dla każdego klawisza |
| POŁĄCZENIA I ROZSZERZENIA Alienware x17 R1 |
|---|
| Interfejsy |
LAN 2 x USB 3.2 Gen 1 (PowerShare) USB-C 3.2 Gen 2 (obsługuje DisplayPort Alt Mode) (Power Delivery) USB4 (obsługuje Thunderbolt 4, DisplayPort 1.4 Alt Mode) (Power Delivery) Gniazdo słuchawkowe/mikrofonowe combo HDMI Mini DisplayPort 1.4 |
|---|---|
| Czytnik karty pamięci | Tak (microSD, microSDHC, microSDXC) |
| SOFTWARE Alienware x17 R1 |
|---|
| System operacyjny (OS) | Windows 10 Home 64-bit Edition |
|---|---|
| Dołączone oprogramowanie | Microsoft Office 2013 (Trial), McAfee LiveSafe (30 days trial) |
| DODATKOWE SZCZEGÓŁY Alienware x17 R1 |
|---|
| Dołączone akcesoria | Zasilacz |
|---|---|
| Zgodne Standardy | DisplayPort 1.4 |
| Maksymalna temperatura robocza | 35 °C |
| Minimalna temperatura robocza | 0 °C |
| Zakres wilgotności roboczej | 10 - 90% (bez kondensacji) |
| Gwarancja producenta | Ograniczona gwarancja - 15 miesięcy |
Podobne laptopy
Inne Alienware laptopy