Inne warianty:
Szczegółowa lista danych technicznych, specyfikacji, opinie i recenzji ekspertów Acer TravelMate 661LCi. Uzyskaj kompleksowe spojrzenie na wybrany laptop i sprawdź, czy jest to ten, który najlepiej odpowiada Twoim potrzebom. Możesz również skorzystać z funkcji porównania, aby porównać je z innymi konkurencyjnymi laptopami.
konstrukcja i wymiary wyświetlacz procesor pamięć ram pamięc masowa audio i wideo komunikacja bateria adapter ac wejście połączenia i rozszerzenia software dodatkowe szczegóły
| KONSTRUKCJA I WYMIARY Acer TravelMate 661LCi |
|---|
| Typ produktu | Notebook |
|---|---|
| Wymiary (WxDxH) | 33 cm x 27.2 cm x 3.2 cm |
| Waga | 2.9 kg |
| WYŚWIETLACZ Acer TravelMate 661LCi |
|---|
| Rozmiar ekranu (Typ) | 15" |
|---|---|
| Rozdzielczość ekranu | 1400 x 1050 (SXGA+) |
| Panoramiczny | Nie |
| PROCESOR Acer TravelMate 661LCi |
|---|
| CPU | Intel Pentium M 1.4 GHz |
|---|---|
| Cache | L2 - 1 MB |
| Szyna frontowa | 400 MHz |
| Chipset | Intel 855GM |
| Technologia platformy | Intel Centrino |
| Cechy | Enhanced SpeedStep technology |
| PAMIĘĆ RAM Acer TravelMate 661LCi |
|---|
| RAM | 512 MB |
|---|---|
| Maksymalna obsługiwana pamięć RAM | 2 GB |
| Typ pamięci RAM | DDR SDRAM |
| Prędkość | 266 MHz / PC2100 |
| Prędkość znamionowa | 266 MHz |
| Ilość slotów | 2 |
| Puste sloty | 0 |
| PAMIĘC MASOWA Acer TravelMate 661LCi |
|---|
| Rozmiar głównej pamięci masowej (HDD/SSD) | 40 GB HDD |
|---|---|
| Napęd optyczny | CD-RW / DVD-ROM combo odłączane |
| AUDIO I WIDEO Acer TravelMate 661LCi |
|---|
| Procesor graficzny (GPU) | AGP 4x - Intel Extreme Graphics 2 |
|---|---|
| Technologia alokacji pamięci | Współdzielona pamięć wideo (UMA) |
| Dźwięk | Głośniki mono, mikrofon |
| Zgodne Standardy | DirectSound |
| KOMUNIKACJA Acer TravelMate 661LCi |
|---|
| Bezprzewodowa | 802.11b |
|---|---|
| Interfejs sieciowy | 10/100 Ethernet |
| MODEM |
|---|
| Protokoły i specyfikacje | ITU V.92 |
|---|---|
| Maksymalna prędkość transferu | 56 Kbps |
| BATERIA Acer TravelMate 661LCi |
|---|
| Technologia | Litowo-jonowy |
|---|---|
| Zainstalowana ilość | 1 |
| Maks. obsługiwana ilość | 2 |
| Pojemność baterii (rozmiar) | 65 Wh |
| Żywotność baterii | Do 5,5 godzin |
| ADAPTER AC Acer TravelMate 661LCi |
|---|
| Wyjście | 75 Watt |
|---|
| WEJŚCIE Acer TravelMate 661LCi |
|---|
| Typ | Klawiatura, touchpad, przycisk przewijania w 4 kierunkach |
|---|
| POŁĄCZENIA I ROZSZERZENIA Acer TravelMate 661LCi |
|---|
| Wnęki rozszerzeń | 1 x dostępne z przodu - (0 wolne) |
|---|---|
| Sloty |
2 x memory (0 free) 1 x CardBus (1 free) 1 x Smart Card (1 free) |
| Interfejsy |
1 x IEEE 1394 (FireWire) 4 x USB 2.0 4 pin USB Type A 1 x infrared IrDA 1 x display / video - Wyjście S-video 1 x display / video - VGA - 15 pin HD D-Sub (HD-15) 1 x audio - wyjście liniowe/słuchawki - mini-phone stereo 3.5 mm 1 x audio - line-In - mini-phone stereo 3.5 mm 1 x modem - phone line - RJ-11 1 x network - Ethernet 10Base-T/100Base-TX - RJ-45 1 x parallel - IEEE 1284 (EPP/ECP) - 25 pin D-Sub (DB-25) 1 x docking / port replikator 100 PIN docking 1 x mikrofon - wejście - mini-phone mono 3.5 mm |
| Czytnik karty pamięci | Tak (SD Card, Memory Stick, SmartMedia Card) |
| SOFTWARE Acer TravelMate 661LCi |
|---|
| System operacyjny (OS) | Microsoft Windows XP Home Edition |
|---|---|
| Dołączone oprogramowanie | Drivers & Utilities, Adobe Acrobat Reader, Norton AntiVirus, Cyberlink PowerDVD, PlatinumKey, PlatinumSecure, PlatinumSecret, PlatinumPAS, NTI CD-Maker |
| DODATKOWE SZCZEGÓŁY Acer TravelMate 661LCi |
|---|
| Funkcje | Gniazdo zamka bezpieczeństwa (zamek kablowy sprzedawany oddzielnie), Hasło administratora, hasło systemowe, Disc Anti-Shock Protection System (DASP, Smart Card security |
|---|---|
| Zgodne Standardy | ACPI 1.0b |
| Gwarancja producenta | Ograniczona gwarancja - 2 lata - wniesienie |
Podobne laptopy
Inne Acer laptopy