Szczegółowa lista danych technicznych, specyfikacji, opinie i recenzji ekspertów Acer TravelMate 2301WLMi. Uzyskaj kompleksowe spojrzenie na wybrany laptop i sprawdź, czy jest to ten, który najlepiej odpowiada Twoim potrzebom. Możesz również skorzystać z funkcji porównania, aby porównać je z innymi konkurencyjnymi laptopami.
konstrukcja i wymiary wyświetlacz procesor pamięć ram pamięc masowa audio i wideo komunikacja bateria wejście połączenia i rozszerzenia software dodatkowe szczegóły
| KONSTRUKCJA I WYMIARY Acer TravelMate 2301WLMi |
|---|
| Typ produktu | Notebook |
|---|---|
| Wymiary (WxDxH) | 38.9 cm x 36.4 cm x 27.9 cm |
| Waga | 3 kg |
| WYŚWIETLACZ Acer TravelMate 2301WLMi |
|---|
| Rozmiar ekranu (Typ) | 15.4" |
|---|---|
| Rozdzielczość ekranu | 1280 x 800 (WXGA) |
| Panoramiczny | Tak |
| PROCESOR Acer TravelMate 2301WLMi |
|---|
| CPU | Intel Celeron M 320 / 1.3 GHz |
|---|---|
| Cache | L2 - 512 KB |
| Szyna frontowa | 400 MHz |
| Chipset | Intel 852GM |
| PAMIĘĆ RAM Acer TravelMate 2301WLMi |
|---|
| RAM | 256 MB |
|---|---|
| Maksymalna obsługiwana pamięć RAM | 1 GB |
| Typ pamięci RAM | DDR SDRAM |
| Prędkość | 266 MHz |
| Ilość slotów | 2 |
| PAMIĘC MASOWA Acer TravelMate 2301WLMi |
|---|
| Rozmiar głównej pamięci masowej (HDD/SSD) | 40 GB HDD |
|---|---|
| Napęd optyczny | DVD±RW stałe |
| AUDIO I WIDEO Acer TravelMate 2301WLMi |
|---|
| Procesor graficzny (GPU) | AGP - Intel Extreme Graphics 2 |
|---|---|
| Pamięć wideo | DDR SDRAM |
| Dźwięk | Głośniki stereo, mikrofon |
| KOMUNIKACJA Acer TravelMate 2301WLMi |
|---|
| Bezprzewodowa | 802.11b/g |
|---|---|
| Interfejs sieciowy | 10/100 Ethernet |
| Protokół zdalnego zarządzania | DMI 2.0 |
| MODEM |
|---|
| Protokoły i specyfikacje | ITU V.92 |
|---|---|
| Maksymalna prędkość transferu | 56 Kbps |
| BATERIA Acer TravelMate 2301WLMi |
|---|
| Technologia | Litowo-jonowy |
|---|---|
| Żywotność baterii | Do 2 godzin |
| WEJŚCIE Acer TravelMate 2301WLMi |
|---|
| Typ | Klawiatura, ekran dotykowy |
|---|
| POŁĄCZENIA I ROZSZERZENIA Acer TravelMate 2301WLMi |
|---|
| Sloty |
1 x CardBus (1 free) 2 x memory |
|---|---|
| Interfejsy |
3 x USB 2.0 4 pin USB Type A 1 x network - Ethernet 10Base-T/100Base-TX - RJ-45 1 x modem - phone line - RJ-11 1 x display / video - VGA - 15 pin HD D-Sub (HD-15) 1 x audio - wyjście liniowe/słuchawki - mini-phone stereo 3.5 mm 1 x mikrofon - line-In - mini-phone 3.5 mm |
| SOFTWARE Acer TravelMate 2301WLMi |
|---|
| System operacyjny (OS) | Microsoft Windows XP Professional |
|---|---|
| Dołączone oprogramowanie | Adobe Acrobat Reader, Norton AntiVirus, Cyberlink PowerDVD, Acer System Recovery, Acer Launch Manager, NTI CD-Maker, Acer eManager, Acer Disk-to-Disk Recovery |
| DODATKOWE SZCZEGÓŁY Acer TravelMate 2301WLMi |
|---|
| Funkcje | Gniazdo zamka bezpieczeństwa (zamek kablowy sprzedawany oddzielnie), Hasło administratora, hasło systemowe |
|---|---|
| Zgodne Standardy | ACPI 1.0b |
| Gwarancja producenta | Ograniczona gwarancja - 1 rok |
Podobne laptopy
Inne Acer laptopy