Pełna specyfikacja techniczna, parametry, opinie ekspertów i recenzje Acer Ferrari 1004WTMi. Dowiedz się, jak wybrany laptop wypada na tle konkurencji i czy najlepiej spełnia Twoje oczekiwania dzięki funkcji porównania laptopów.
konstrukcja i wymiary wyświetlacz procesor pamięć ram pamięc masowa audio i wideo komunikacja bateria adapter ac wejście połączenia i rozszerzenia software dodatkowe szczegóły
| KONSTRUKCJA I WYMIARY Acer Ferrari 1004WTMi |
|---|
| Typ produktu | Notebook |
|---|---|
| Wymiary (WxDxH) | 30.2 cm x 22.1 cm x 3.5 cm |
| Waga | 1.7 kg |
| Kolor | Czarny błyszczący |
| WYŚWIETLACZ Acer Ferrari 1004WTMi |
|---|
| Rozmiar ekranu (Typ) | 12.1" |
|---|---|
| Rozdzielczość ekranu | 1280 x 800 (WXGA) |
| Panoramiczny | Tak |
| Funkcje | CrystalBrite |
| PROCESOR Acer Ferrari 1004WTMi |
|---|
| CPU | AMD Turion 64 X2 mobile technology TL-56 / 1.8 GHz |
|---|---|
| Liczba rdzeni | Dual-Core |
| Cache | L2 - 1 MB |
| Obliczenia 64-bitowe | Tak |
| Chipset | ATI Radeon Xpress 1150 |
| Cechy | PowerNow! technology, HyperTransport technology, AMD64 technology, integrated memory controller, Enhanced Virus Protection |
| PAMIĘĆ RAM Acer Ferrari 1004WTMi |
|---|
| RAM | 1 GB (2 x 512 MB) |
|---|---|
| Maksymalna obsługiwana pamięć RAM | 2 GB |
| Typ pamięci RAM | DDR2 SDRAM |
| Prędkość | 667 MHz |
| Ilość slotów | 2 |
| Puste sloty | 0 |
| PAMIĘC MASOWA Acer Ferrari 1004WTMi |
|---|
| Rozmiar głównej pamięci masowej (HDD/SSD) | 160 GB HDD SATA 1.5Gb/s / 5400 rpm |
|---|---|
| Napęd optyczny | DVD±RW (±R DL) / DVD-RAM zewnętrzny |
| Prędkość odczytu | 24x (CD) / 8x (DVD) |
| Prędkość zapisu | 24x (CD) / 8x (DVD±R) / 4x (DVD±R DL) |
| Prędkość zapisu CD/DVD | 16x (CD) / 6x (DVD-RW) / 8x (DVD+RW) / 5x (DVD-RAM) |
| AUDIO I WIDEO Acer Ferrari 1004WTMi |
|---|
| Procesor graficzny (GPU) | ATI Radeon Xpress 1150 |
|---|---|
| Technologia alokacji pamięci | Współdzielona pamięć wideo (UMA) |
| Kamera | Tak |
| Rozdzielczość | 1,3 megapiksela |
| Funkcje kamery | Obrót o 225 stopni |
| Typ czujnika obrazu | CMOS |
| Dźwięk | Głośniki stereo, mikrofon |
| Zgodne Standardy | DirectSound |
| KOMUNIKACJA Acer Ferrari 1004WTMi |
|---|
| Bezprzewodowa | Bluetooth 2.0 EDR, 802.11b/g/n (draft) |
|---|---|
| Interfejs sieciowy | Gigabit Ethernet |
| Protokół zdalnego zarządzania | DMI 2.0 |
| Funkcje | Acer SignalUp |
| MODEM |
|---|
| Protokoły i specyfikacje | ITU V.92 |
|---|---|
| Maksymalna prędkość transferu | 56 Kbps |
| BATERIA Acer Ferrari 1004WTMi |
|---|
| Technologia | Litowo-jonowy |
|---|---|
| Zainstalowana ilość | 1 |
| Maks. obsługiwana ilość | 2 |
| ADAPTER AC Acer Ferrari 1004WTMi |
|---|
| Wejście | AC 120/230 V (50/60 Hz) |
|---|
| WEJŚCIE Acer Ferrari 1004WTMi |
|---|
| Typ | Klawiatura, touchpad, przycisk przewijania w 4 kierunkach |
|---|
| POŁĄCZENIA I ROZSZERZENIA Acer Ferrari 1004WTMi |
|---|
| Sloty |
2 x memory (0 free) 1 x PC Card (1 free) |
|---|---|
| Interfejsy |
4 x USB 2.0 4 pin USB Type A 1 x infrared IrDA 1 x IEEE 1394 (FireWire) 1 x display / video - VGA - 15 pin HD D-Sub (HD-15) 1 x display / video - Wyjście S-video 1 x display / video - HDMI - 19 pin HDMI Type A 1 x modem - phone line - RJ-11 1 x network - Ethernet 10Base-T/100Base-TX/1000Base-T - RJ-45 1 x audio - SPDIF wyjście/słuchawki/line-out - mini-phone stereo 3.5 mm 1 x audio - line-In - mini-phone 3.5 mm 1 x mikrofon - wejście - mini-phone 3.5 mm 1 x docking / port replikator |
| Czytnik karty pamięci | 5 in 1 (SD Card, Memory Stick, Memory Stick PRO, MultiMediaCard, xD-Picture Card) |
| SOFTWARE Acer Ferrari 1004WTMi |
|---|
| System operacyjny (OS) | Microsoft Windows XP Professional |
|---|---|
| Dołączone oprogramowanie | Adobe Acrobat Reader, Acer Launch Manager, Norton AntiVirus (OEM), NTI CD-Maker (OEM), CyberLink PowerDVD (OEM), Acer GridVista, Acer Empowering Technology, Acer OrbiCam, Acer Voice Connection Manager |
| DODATKOWE SZCZEGÓŁY Acer Ferrari 1004WTMi |
|---|
| Funkcje | Gniazdo zamka bezpieczeństwa (zamek kablowy sprzedawany oddzielnie), Hasło administratora, hasło systemowe, Disc Anti-Shock Protection System (DASP, wake on LAN |
|---|---|
| Zgodne Standardy | ACPI |
| Gwarancja producenta |
Gwarancja Traveller - 1 rok Ograniczona gwarancja - części i robocizna - 1 rok |
Podobne laptopy
Inne Acer laptopy