Inne warianty:
Pełna specyfikacja techniczna, parametry, opinie ekspertów i recenzje Acer Chromebook 314 (C934T). Dowiedz się, jak wybrany laptop wypada na tle konkurencji i czy najlepiej spełnia Twoje oczekiwania dzięki funkcji porównania laptopów.
konstrukcja i wymiary wyświetlacz procesor pamięć ram pamięc masowa audio i wideo komunikacja bateria adapter ac wejście połączenia i rozszerzenia software dodatkowe szczegóły
| KONSTRUKCJA I WYMIARY Acer Chromebook 314 (C934T) |
|---|
| Typ produktu | Chromebook |
|---|---|
| Wymiary (WxDxH) | 32.64 cm x 22.5 cm x 2 cm |
| Waga | 1.5 kg |
| Materiał obudowy | Poliwęglan, tworzywo ABS |
| Kolor | Tytan szary |
| WYŚWIETLACZ Acer Chromebook 314 (C934T) |
|---|
| Rozmiar ekranu (Typ) | 14" - TN |
|---|---|
| Ekran dotykowy | Tak (multi-touch) |
| Technologia podświetlenia LCD | Podświetlenie LED |
| Rozdzielczość ekranu | 1366 x 768 (HD) |
| Panoramiczny | Tak |
| Współczynnik proporcji obrazu | 16:9 |
| Jasność obrazu | 220 cd/m² |
| Gamut kolorów | 45% NTSC |
| Funkcje | Ultra Slim Design, anti-glare, matte, ComfyView, 8 ms response rate, Narrow Border Display |
| PROCESOR Acer Chromebook 314 (C934T) |
|---|
| CPU | Intel Celeron N5100 / 1.1 GHz |
|---|---|
| Maksymalna prędkość Turbo | 2.8 GHz |
| Liczba rdzeni | Quad-Core |
| Cache | L3 - 4 MB |
| Cechy | Intel Burst Technology |
| PAMIĘĆ RAM Acer Chromebook 314 (C934T) |
|---|
| RAM | 4 GB |
|---|---|
| Typ pamięci RAM | LPDDR4X SDRAM |
| PAMIĘC MASOWA Acer Chromebook 314 (C934T) |
|---|
| Rozmiar głównej pamięci masowej (HDD/SSD) | 32 GB eMMC - Kingston |
|---|
| AUDIO I WIDEO Acer Chromebook 314 (C934T) |
|---|
| Procesor graficzny (GPU) | Intel UHD Graphics |
|---|---|
| Kamera | Tak - HD |
| Funkcje kamery | HDR (High Dynamic Range), czasowa redukcja szumów |
| Rozdzielczości wideo | 1280 x 720 |
| Dźwięk | Głośniki stereo, dwa mikrofony |
| Zgodne Standardy | DTS Sound |
| KOMUNIKACJA Acer Chromebook 314 (C934T) |
|---|
| Bezprzewodowa | Bluetooth 5.0, 802.11a/b/g/n/ac/ax |
|---|---|
| Kontroler bezprzewodowy | Intel Wi-Fi 6 AX 201 - M.2 1216 |
| Funkcje | Dual stream (2x2) |
| BATERIA Acer Chromebook 314 (C934T) |
|---|
| Technologia | 3-cell Lithium Ion |
|---|---|
| Pojemność baterii (rozmiar) | 50 Wh |
| Żywotność baterii | Do 11,5 godzin |
| ADAPTER AC Acer Chromebook 314 (C934T) |
|---|
| Wyjście | 45 Watt, 5 / 9 / 12 / 15 / 20 V |
|---|
| WEJŚCIE Acer Chromebook 314 (C934T) |
|---|
| Typ | Klawiatura, ekran dotykowy |
|---|
| POŁĄCZENIA I ROZSZERZENIA Acer Chromebook 314 (C934T) |
|---|
| Interfejsy |
USB-C 3.2 Gen 2 (obsługuje DisplayPort Alt Mode) (DC-In combo, Power Delivery) USB-C 3.2 Gen 1 (obsługuje DisplayPort Alt Mode) (DC-In combo, Power Delivery) 2 x USB 3.2 Gen 1 Gniazdo słuchawkowe/mikrofonowe combo |
|---|---|
| Czytnik karty pamięci | Tak (microSD) |
| SOFTWARE Acer Chromebook 314 (C934T) |
|---|
| System operacyjny (OS) | Google Chrome OS |
|---|---|
| Dołączone oprogramowanie | Google Play |
| DODATKOWE SZCZEGÓŁY Acer Chromebook 314 (C934T) |
|---|
| Dołączone akcesoria | Adapter zasilania USB-C, bateria 3-komorowa Li-Ion 50Wh |
|---|---|
| Zabezpieczenia | Google Security Chip H1 |
| Typ gniazda bezpieczeństwa | Gniazdo zabezpieczające Kensington |
| Ochrona przed kradzieżą/ włamaniem | Gniazdo zamka bezpieczeństwa (zamek kablowy sprzedawany oddzielnie) |
| Zgodne Standardy | MIL-STD 810F, MIL-STD 810H |
| Wartość SAR | 0,9 W/kg (ciało), 0,9 W/kg (kończyna), 0,9 W/kg (głowa) |
| Certyfikat TCO | TCO Certified Notebooks 8 |
| Gwarancja producenta |
Ograniczona gwarancja - 1 rok - carry-in Gwarancja dla osób podróżujących za granicę - 1 rok |
Podobne laptopy
Inne Acer laptopy