Kluczowe specyfikacje, dane techniczne, testy i pełne recenzje Acer Aspire R7 (372T) w jednym miejscu. Porównaj wybrany model z innymi alternatywami i zapewnij sobie solidną podstawę do podjęcia decyzji o wyborze najlepszego laptopa dzięki naszemu kompleksowemu przeglądowi.
konstrukcja i wymiary wyświetlacz procesor pamięć ram pamięc masowa audio i wideo komunikacja bateria adapter ac wejście połączenia i rozszerzenia software dodatkowe szczegóły
| KONSTRUKCJA I WYMIARY Acer Aspire R7 (372T) |
|---|
| Typ produktu | Notebook - konstrukcja z klapką |
|---|---|
| Wymiary (WxDxH) | 34.38 cm x 23.035 cm x 1.85 cm |
| Waga | 1.6 kg |
| Kolor | Szary |
| WYŚWIETLACZ Acer Aspire R7 (372T) |
|---|
| Rozmiar ekranu (Typ) | 13.3" |
|---|---|
| Ekran dotykowy | Tak (multi-touch) |
| Technologia podświetlenia LCD | Podświetlenie LED |
| Rozdzielczość ekranu | 1920 x 1080 (Full HD) |
| Panoramiczny | Tak |
| Współczynnik proporcji obrazu | 16:9 |
| Jasność obrazu | 300 cd/m² |
| Funkcje | Anti-glare, Corning Gorilla glass 3 |
| PROCESOR Acer Aspire R7 (372T) |
|---|
| CPU | Intel Core i7 (6th Gen) 6500U / 2.5 GHz |
|---|---|
| Maksymalna prędkość Turbo | 3.1 GHz |
| Liczba rdzeni | Dual-Core |
| Cache | L3 - 4 MB |
| Obliczenia 64-bitowe | Tak |
| Cechy | Intel Turbo Boost Technology 2.0 |
| PAMIĘĆ RAM Acer Aspire R7 (372T) |
|---|
| RAM | 8 GB |
|---|---|
| Typ pamięci RAM | LPDDR3 SDRAM |
| PAMIĘC MASOWA Acer Aspire R7 (372T) |
|---|
| Rozmiar głównej pamięci masowej (HDD/SSD) | 512 GB SSD |
|---|
| AUDIO I WIDEO Acer Aspire R7 (372T) |
|---|
| Procesor graficzny (GPU) | Intel HD Graphics 520 |
|---|---|
| Technologia alokacji pamięci | Współdzielona pamięć wideo (UMA) |
| Kamera | Tak - 1280 x 720 |
| Funkcje kamery | HDR (wysoki zakres dynamiczny), nagrywanie filmów HD 720p |
| Dźwięk | Głośniki stereo, mikrofon |
| Zgodne Standardy | Dolby Digital Plus Home Theater |
| Funkcje audio | Acer TrueHarmony technology |
| KOMUNIKACJA Acer Aspire R7 (372T) |
|---|
| Bezprzewodowa | Bluetooth, 802.11a/b/g/n/ac |
|---|---|
| Kontroler bezprzewodowy | M.2 Card |
| BATERIA Acer Aspire R7 (372T) |
|---|
| Technologia | 4-cell |
|---|---|
| Pojemność baterii (rozmiar) | 3315 mAh |
| ADAPTER AC Acer Aspire R7 (372T) |
|---|
| Wejście | AC 120/230 V (50/60 Hz) |
|---|---|
| Wyjście | 45 Watt, 19 V |
| WEJŚCIE Acer Aspire R7 (372T) |
|---|
| Typ | Klawiatura, ekran dotykowy |
|---|---|
| Podświetlenie klawiatury | Tak |
| Funkcje | Wielofunkcyjny panel dotykowy, klawiatura Acer FineTip, precyzyjny panel dotykowy |
| POŁĄCZENIA I ROZSZERZENIA Acer Aspire R7 (372T) |
|---|
| Interfejsy |
USB 2.0 2 x USB 3.0 HDMI Gniazdo słuchawkowe/mikrofonowe combo USB-C (obsługuje Thunderbolt 3) |
|---|
| SOFTWARE Acer Aspire R7 (372T) |
|---|
| System operacyjny (OS) | Windows 10 Home 64-bit Edition |
|---|
| DODATKOWE SZCZEGÓŁY Acer Aspire R7 (372T) |
|---|
| Dołączone akcesoria | Zasilacz |
|---|---|
| Funkcje | Gniazdo zamka bezpieczeństwa (zamek kablowy sprzedawany oddzielnie), Regulacja głośności, Acer Purified.Voice technology, MU-MIMO technology |
| Zgodne Standardy | ACPI 5.0 |
| Numer modelu | 77F3 |
Podobne laptopy
Inne Acer laptopy