Inne warianty:
Pełna specyfikacja techniczna, parametry, opinie ekspertów i recenzje Acer Aspire E1 (772). Dowiedz się, jak wybrany laptop wypada na tle konkurencji i czy najlepiej spełnia Twoje oczekiwania dzięki funkcji porównania laptopów.
konstrukcja i wymiary wyświetlacz procesor pamięć ram pamięc masowa audio i wideo komunikacja bateria adapter ac wejście połączenia i rozszerzenia software dodatkowe szczegóły
| KONSTRUKCJA I WYMIARY Acer Aspire E1 (772) |
|---|
| Typ produktu | Notebook |
|---|---|
| Wymiary (WxDxH) | 41.48 cm x 27.5 cm x 3.46 cm |
| Waga | 3.2 kg |
| Kolor | czarny, srebrny |
| WYŚWIETLACZ Acer Aspire E1 (772) |
|---|
| Rozmiar ekranu (Typ) | 17.3" |
|---|---|
| Technologia podświetlenia LCD | Podświetlenie LED |
| Rozdzielczość ekranu | 1600 x 900 (HD+) |
| Panoramiczny | Tak |
| Współczynnik proporcji obrazu | 16:9 |
| Funkcje | HDCP |
| PROCESOR Acer Aspire E1 (772) |
|---|
| CPU | Intel Core i3 (4th Gen) 4000M / 2.4 GHz |
|---|---|
| Liczba rdzeni | Dual-Core |
| Cache | L3 - 3 MB |
| Obliczenia 64-bitowe | Tak |
| Chipset | Mobile Intel HM86 |
| Cechy | Intel Smart Cache |
| PAMIĘĆ RAM Acer Aspire E1 (772) |
|---|
| RAM | 4 GB (1 x 4 GB) |
|---|---|
| Maksymalna obsługiwana pamięć RAM | 16 GB |
| Typ pamięci RAM | DDR3L SDRAM |
| Czynnik formujący | SO-DIMM 204-pin |
| Ilość slotów | 2 |
| Puste sloty | 1 |
| PAMIĘC MASOWA Acer Aspire E1 (772) |
|---|
| Rozmiar głównej pamięci masowej (HDD/SSD) | 500 GB HDD SATA 3Gb/s |
|---|---|
| Napęd optyczny | DVD±RW (±R DL) / DVD-RAM - taca |
| Prędkość odczytu | 24x (CD) / 8x (DVD) |
| Prędkość zapisu | 24x (CD) / 8x (DVD±R) / 6x (DVD±R DL) |
| Prędkość zapisu CD/DVD | 16x (CD) / 6x (DVD-RW) / 8x (DVD+RW) / 5x (DVD-RAM) |
| AUDIO I WIDEO Acer Aspire E1 (772) |
|---|
| Procesor graficzny (GPU) | Intel HD Graphics 4600 |
|---|---|
| Technologia alokacji pamięci | Współdzielona pamięć wideo (UMA) |
| Kamera | Tak |
| Funkcje kamery | Nagrywanie filmów HD 720p |
| Rozdzielczości wideo | 1280 x 720 |
| Dźwięk | Głośniki stereo, mikrofon |
| Zgodne Standardy | High Definition Audio |
| KOMUNIKACJA Acer Aspire E1 (772) |
|---|
| Bezprzewodowa | Bluetooth, 802.11b/g/n |
|---|---|
| Kontroler bezprzewodowy | Acer InviLink Nplify |
| Interfejs sieciowy | Gigabit Ethernet |
| BATERIA Acer Aspire E1 (772) |
|---|
| Technologia | 6-cell Lithium Ion |
|---|---|
| Pojemność baterii (rozmiar) | 48 Wh |
| Żywotność baterii | Do 6 godzin |
| ADAPTER AC Acer Aspire E1 (772) |
|---|
| Wejście | AC 120/230 V (50/60 Hz) |
|---|---|
| Wyjście | 65 Watt |
| WEJŚCIE Acer Aspire E1 (772) |
|---|
| Typ | Klawiatura, ekran dotykowy |
|---|---|
| Klawiatura numeryczna | Tak |
| Funkcje | Wieloelementowy touch pad, klawiatura Acer FineTouch |
| POŁĄCZENIA I ROZSZERZENIA Acer Aspire E1 (772) |
|---|
| Interfejsy |
LAN HDMI VGA Wejście mikrofonu Wyjście słuchawek 2 x USB 3.0 USB 2.0 |
|---|---|
| Czytnik karty pamięci | Tak (SD Card) |
| SOFTWARE Acer Aspire E1 (772) |
|---|
| System operacyjny (OS) | Windows 8.1 64-bit Edition |
|---|
| DODATKOWE SZCZEGÓŁY Acer Aspire E1 (772) |
|---|
| Dołączone akcesoria | Zasilacz |
|---|---|
| Funkcje | Wake on LAN |
| Zgodne Standardy | ACPI 4.0 |
| Gwarancja producenta |
Ograniczona gwarancja - 1 rok - przy przenoszeniu Gwarancja dla podróżnych - 1 rok |
| Numer modelu | 34004G50Mnsk |
Podobne laptopy
Inne Acer laptopy