Szczegółowa lista danych technicznych, specyfikacji, opinie i recenzji ekspertów Acer Aspire 9524WSMi. Uzyskaj kompleksowe spojrzenie na wybrany laptop i sprawdź, czy jest to ten, który najlepiej odpowiada Twoim potrzebom. Możesz również skorzystać z funkcji porównania, aby porównać je z innymi konkurencyjnymi laptopami.
konstrukcja i wymiary wyświetlacz procesor pamięć ram pamięc masowa audio i wideo komunikacja bateria adapter ac wejście połączenia i rozszerzenia software dodatkowe szczegóły
| KONSTRUKCJA I WYMIARY Acer Aspire 9524WSMi |
|---|
| Typ produktu | Notebook |
|---|---|
| Wymiary (WxDxH) | 40 cm x 29.7 cm x 4.7 cm |
| Waga | 4 kg |
| WYŚWIETLACZ Acer Aspire 9524WSMi |
|---|
| Rozmiar ekranu (Typ) | 17" |
|---|---|
| Rozdzielczość ekranu | 1440 x 900 (WXGA+) |
| Panoramiczny | Tak |
| Funkcje | CrystalBrite, dual lamp |
| PROCESOR Acer Aspire 9524WSMi |
|---|
| CPU | Intel Core 2 Duo T5600 / 1.83 GHz |
|---|---|
| Liczba rdzeni | Dual-Core |
| Cache | L2 - 2 MB |
| Szyna frontowa | 667 MHz |
| Obliczenia 64-bitowe | Tak |
| Chipset | Mobile Intel 945PM Express |
| Technologia platformy | Intel Centrino Duo |
| Cechy | Intel 64 Technology |
| PAMIĘĆ RAM Acer Aspire 9524WSMi |
|---|
| RAM | 2 GB (2 x 1 GB) |
|---|---|
| Maksymalna obsługiwana pamięć RAM | 4 GB |
| Typ pamięci RAM | DDR2 SDRAM |
| Ilość slotów | 2 |
| Puste sloty | 0 |
| PAMIĘC MASOWA Acer Aspire 9524WSMi |
|---|
| Rozmiar głównej pamięci masowej (HDD/SSD) | 120 GB HDD SATA 1.5Gb/s / 5400 rpm |
|---|---|
| Dodatkowa pamięć masowa | 120 GB SATA 1.5Gb/s / 5400 rpm |
| Poziom RAID | RAID 0, RAID 1 |
| Napęd optyczny | DVD±RW (±R DL) / DVD-RAM stałe |
| Prędkość odczytu | 24x (CD) / 8x (DVD) |
| Prędkość zapisu | 24x (CD) / 8x (DVD±R) / 4x (DVD±R DL) |
| Prędkość zapisu CD/DVD | 16x (CD) / 6x (DVD-RW) / 8x (DVD+RW) / 5x (DVD-RAM) |
| AUDIO I WIDEO Acer Aspire 9524WSMi |
|---|
| Procesor graficzny (GPU) | PCI Express - NVIDIA GeForce Go 7900 GS |
|---|---|
| Technologia alokacji pamięci | TurboCache obsługujący 784MB |
| Maksymalny rozmiar przydzielonej pamięci RAM | 272 MB |
| Pamięć wideo | 512 MB GDDR3 SDRAM |
| Kamera | Tak |
| Rozdzielczość | 1,3 megapiksela |
| Funkcje kamery | Obrót o 225 stopni |
| Typ czujnika obrazu | CMOS |
| Dźwięk | Głośniki stereofoniczne, subwoofer, mikrofon stereo |
| Zgodne Standardy | Digital Theater Systems (DTS), Dolby Digital Live, High Definition Audio |
| Funkcje audio | High Definition Audio |
| KOMUNIKACJA Acer Aspire 9524WSMi |
|---|
| Bezprzewodowa | 802.11b/g, Bluetooth 2.0 EDR |
|---|---|
| Kontroler bezprzewodowy | Intel PRO/Wireless 3945BG |
| Interfejs sieciowy | Gigabit Ethernet |
| Funkcje | Acer SignalUp |
| MODEM |
|---|
| Protokoły i specyfikacje | ITU V.92 |
|---|---|
| Maksymalna prędkość transferu | 56 Kbps |
| BATERIA Acer Aspire 9524WSMi |
|---|
| Technologia | 8-cell Lithium Ion |
|---|---|
| Pojemność baterii (rozmiar) | 4800 mAh |
| Żywotność baterii | Do 2 godzin |
| ADAPTER AC Acer Aspire 9524WSMi |
|---|
| Wejście | AC 120/230 V (50/60 Hz) |
|---|
| WEJŚCIE Acer Aspire 9524WSMi |
|---|
| Typ | Klawiatura, touchpad, przycisk przewijania w 4 kierunkach |
|---|---|
| Klawiatura numeryczna | Tak |
| POŁĄCZENIA I ROZSZERZENIA Acer Aspire 9524WSMi |
|---|
| Sloty |
2 x memory (0 free) 1 x PC Card (1 free) 1 x ExpressCard/34 (1 free) |
|---|---|
| Interfejsy |
4 x USB 2.0 4 pin USB Type A 1 x display / video - Wyjście S-video 1 x network - Ethernet 10Base-T/100Base-TX/1000Base-T - RJ-45 1 x modem - phone line - RJ-11 1 x IEEE 1394 (FireWire) 1 x display / video - VGA - 15 pin HD D-Sub (HD-15) 1 x audio / video - HDMI 1 x mikrofon - wejście - mini-phone 3.5 mm 1 x audio - line-In - mini-phone 3.5 mm 1 x audio - SPDIF wyjście/słuchawki/line-out - mini-phone stereo 3.5 mm 1 x display / video - DVI-Digital - 24+1 pin digital DVI |
| Czytnik karty pamięci | 5 in 1 (SD Card, Memory Stick, Memory Stick PRO, MultiMediaCard, xD-Picture Card) |
| SOFTWARE Acer Aspire 9524WSMi |
|---|
| System operacyjny (OS) | Microsoft Windows Vista Home Premium |
|---|---|
| Dołączone oprogramowanie | Acer Launch Manager, Norton Internet Security, NTI CD-Maker, CyberLink PowerProducer, Acer GridVista, Acer Arcade, Adobe Reader, Acer Empowering Technology, Acer OrbiCam |
| DODATKOWE SZCZEGÓŁY Acer Aspire 9524WSMi |
|---|
| Funkcje | Wake on LAN |
|---|---|
| Zgodne Standardy | ACPI 3.0 |
| Gwarancja producenta | Gwarancja Traveller - 1 rok |
Podobne laptopy
Inne Acer laptopy