Inne warianty:
Pełna specyfikacja techniczna, parametry, opinie ekspertów i recenzje Acer Aspire 5739G. Dowiedz się, jak wybrany laptop wypada na tle konkurencji i czy najlepiej spełnia Twoje oczekiwania dzięki funkcji porównania laptopów.
konstrukcja i wymiary wyświetlacz procesor pamięć ram pamięc masowa audio i wideo komunikacja bateria adapter ac wejście połączenia i rozszerzenia software dodatkowe szczegóły
| KONSTRUKCJA I WYMIARY Acer Aspire 5739G |
|---|
| Typ produktu | Notebook |
|---|---|
| Wymiary (WxDxH) | 37.2 cm x 26.2 cm x 3.9 cm |
| Waga | 2.8 kg |
| WYŚWIETLACZ Acer Aspire 5739G |
|---|
| Rozmiar ekranu (Typ) | 15.6" |
|---|---|
| Technologia podświetlenia LCD | Podświetlenie LED |
| Rozdzielczość ekranu | 1366 x 768 (HD) |
| Panoramiczny | Tak |
| Funkcje | CineCrystal |
| PROCESOR Acer Aspire 5739G |
|---|
| CPU | Intel Core 2 Duo T6500 / 2.1 GHz |
|---|---|
| Liczba rdzeni | Dual-Core |
| Cache | L2 - 2 MB |
| Szyna frontowa | 800 MHz |
| Obliczenia 64-bitowe | Tak |
| Chipset | Intel PM45 Express |
| PAMIĘĆ RAM Acer Aspire 5739G |
|---|
| RAM | 4 GB |
|---|---|
| Maksymalna obsługiwana pamięć RAM | 4 GB |
| Typ pamięci RAM | DDR3 SDRAM |
| Prędkość | 1066 MHz |
| Czynnik formujący | SO-DIMM 204-pin |
| Ilość slotów | 2 |
| PAMIĘC MASOWA Acer Aspire 5739G |
|---|
| Rozmiar głównej pamięci masowej (HDD/SSD) | 320 GB HDD SATA 1.5Gb/s / 5400 rpm |
|---|---|
| Napęd optyczny | DVD±RW (±R DL) / DVD-RAM stałe |
| AUDIO I WIDEO Acer Aspire 5739G |
|---|
| Procesor graficzny (GPU) | NVIDIA GeForce GT 130M |
|---|---|
| Technologia alokacji pamięci | TurboCache obsługujący 2815MB |
| Maksymalny rozmiar przydzielonej pamięci RAM | 1791 MB |
| Pamięć wideo | 1 GB DDR2 VRAM |
| Kamera | Tak |
| Rozdzielczość | 1 megapiksel |
| Dźwięk | Głośniki stereofoniczne, subwoofer, mikrofon stereo |
| Zgodne Standardy | Dolby Digital Live, Dolby Headphone, Dolby Pro Logic IIx, High Definition Audio |
| KOMUNIKACJA Acer Aspire 5739G |
|---|
| Bezprzewodowa | 802.11a/b/g/n (draft) |
|---|---|
| Interfejs sieciowy | Gigabit Ethernet |
| MODEM |
|---|
| Protokoły i specyfikacje | ITU V.92 |
|---|---|
| Maksymalna prędkość transferu | 56 Kbps |
| BATERIA Acer Aspire 5739G |
|---|
| Technologia | 6-cell Lithium Ion |
|---|---|
| Pojemność baterii (rozmiar) | 4400 mAh |
| Żywotność baterii | Do 2,5 godzin |
| ADAPTER AC Acer Aspire 5739G |
|---|
| Wejście | AC 120/230 V (50/60 Hz) |
|---|
| WEJŚCIE Acer Aspire 5739G |
|---|
| Typ | Klawiatura, ekran dotykowy |
|---|
| POŁĄCZENIA I ROZSZERZENIA Acer Aspire 5739G |
|---|
| Sloty | 2 x memory |
|---|---|
| Interfejsy |
2 x USB 2.0 USB 2.0/eSATA VGA LAN Wejście mikrofonu HDMI Infrared Headphone/SPDIF combo jack Audio line-in Modem |
| Czytnik karty pamięci | 5 in 1 (SD Card, Memory Stick, Memory Stick PRO, MultiMediaCard, xD-Picture Card) |
| SOFTWARE Acer Aspire 5739G |
|---|
| System operacyjny (OS) | Microsoft Windows Vista Home Premium |
|---|---|
| Dołączone oprogramowanie | Acer Launch Manager, Acer Backup Manager, Acer PowerSmart Manager, Acer GridVista, Adobe Reader, Windows Live Essentials, Microsoft Office 2007 Home and Student Edition (Trial), Acer Arcade Deluxe, Acer Bio-Protection, Acer Crystal Eye, Acer GameZone, Acer Instant-on Arcade, Microsoft Works 9.0, NTI Media Maker, Acer Video Conference Manager featuring VQE, McAfee Internet Security Suite (60 days trial), Acer eRecovery Management |
| DODATKOWE SZCZEGÓŁY Acer Aspire 5739G |
|---|
| Funkcje | Gniazdo zamka bezpieczeństwa (zamek kablowy sprzedawany oddzielnie), Hasło administratora, hasło systemowe, hasło do dysku twardego, wake on LAN |
|---|---|
| Zgodne Standardy | ACPI 3.0 |
| Certyfikat ENERGY STAR | Tak |
| Gwarancja producenta | Gwarancja Traveller - 1 rok |
| Numer modelu | 654G32Mn |
Podobne laptopy
Inne Acer laptopy