Szczegółowa lista danych technicznych, specyfikacji, opinie i recenzji ekspertów Acer Aspire 3003LCi. Uzyskaj kompleksowe spojrzenie na wybrany laptop i sprawdź, czy jest to ten, który najlepiej odpowiada Twoim potrzebom. Możesz również skorzystać z funkcji porównania, aby porównać je z innymi konkurencyjnymi laptopami.
konstrukcja i wymiary wyświetlacz procesor pamięć ram pamięc masowa audio i wideo komunikacja bateria wejście połączenia i rozszerzenia software dodatkowe szczegóły
| KONSTRUKCJA I WYMIARY Acer Aspire 3003LCi |
|---|
| Typ produktu | Notebook |
|---|---|
| Wymiary (WxDxH) | 36.4 cm x 27.9 cm x 3.9 cm |
| Waga | 2.8 kg |
| WYŚWIETLACZ Acer Aspire 3003LCi |
|---|
| Rozmiar ekranu (Typ) | 15" |
|---|---|
| Rozdzielczość ekranu | 1024 x 768 (XGA) |
| Panoramiczny | Nie |
| PROCESOR Acer Aspire 3003LCi |
|---|
| CPU | AMD Sempron 3000+ / 1.8 GHz |
|---|---|
| Cache | L2 - 128 KB |
| Chipset | SiSM760GX |
| Cechy | 3DNow! Professional technology, PowerNow! technology, streaming SIMD extensions 2, HyperTransport technology, integrated memory controller, Enhanced Virus Protection |
| PAMIĘĆ RAM Acer Aspire 3003LCi |
|---|
| RAM | 256 MB |
|---|---|
| Maksymalna obsługiwana pamięć RAM | 2 GB |
| Typ pamięci RAM | DDR SDRAM |
| Prędkość | 333 MHz / PC2700 |
| Prędkość znamionowa | 333 MHz |
| Ilość slotów | 2 |
| Puste sloty | 1 |
| PAMIĘC MASOWA Acer Aspire 3003LCi |
|---|
| Rozmiar głównej pamięci masowej (HDD/SSD) | 40 GB HDD |
|---|---|
| Napęd optyczny | CD-RW / DVD-ROM combo stałe |
| Prędkość odczytu | 24x (CD) / 8x (DVD) |
| Prędkość zapisu | 24x |
| Prędkość zapisu CD/DVD | 24x |
| AUDIO I WIDEO Acer Aspire 3003LCi |
|---|
| Procesor graficzny (GPU) | SiS Mirage 2 |
|---|---|
| Technologia alokacji pamięci | Współdzielona pamięć wideo (UMA) |
| Dźwięk | Głośniki stereo, mikrofon |
| Zgodne Standardy | DirectSound |
| KOMUNIKACJA Acer Aspire 3003LCi |
|---|
| Bezprzewodowa | 802.11b/g |
|---|---|
| Kontroler bezprzewodowy | Acer InviLink 802.11b/g |
| Interfejs sieciowy | 10/100 Ethernet |
| MODEM |
|---|
| Protokoły i specyfikacje | ITU V.92 |
|---|---|
| Maksymalna prędkość transferu | 56 Kbps |
| BATERIA Acer Aspire 3003LCi |
|---|
| Technologia | 4-cell Lithium Ion |
|---|---|
| Żywotność baterii | Do 1,5 godzin |
| WEJŚCIE Acer Aspire 3003LCi |
|---|
| Typ | Klawiatura, touchpad, przycisk przewijania w 4 kierunkach |
|---|
| POŁĄCZENIA I ROZSZERZENIA Acer Aspire 3003LCi |
|---|
| Sloty |
2 x memory (1 free) 1 x CardBus (1 free) |
|---|---|
| Interfejsy |
1 x modem - phone line - RJ-11 1 x network - Ethernet 10Base-T/100Base-TX - RJ-45 1 x audio - wejście liniowe/mikrofon - mini-phone mono 3.5 mm 1 x audio - wyjście liniowe/słuchawki - mini-phone mono 3.5 mm 1 x display / video - VGA - 15 pin HD D-Sub (HD-15) 3 x USB 2.0 4 pin USB Type A |
| SOFTWARE Acer Aspire 3003LCi |
|---|
| System operacyjny (OS) | Microsoft Windows XP Home Edition |
|---|---|
| Dołączone oprogramowanie | Adobe Acrobat Reader, Acer System Recovery, Acer Launch Manager, Norton AntiVirus (OEM), NTI CD-Maker (OEM), Acer eManager, Acer Arcade, CyberLink PowerProducer (OEM) |
| DODATKOWE SZCZEGÓŁY Acer Aspire 3003LCi |
|---|
| Funkcje | Wake on LAN |
|---|---|
| Zgodne Standardy | ACPI 1.0b |
| Gwarancja producenta |
Ograniczona gwarancja - części i robocizna - 1 rok Gwarancja Traveller - 1 rok |
Podobne laptopy
Inne Acer laptopy