Pełna specyfikacja techniczna, parametry, opinie ekspertów i recenzje Acer Aspire 1300X. Dowiedz się, jak wybrany laptop wypada na tle konkurencji i czy najlepiej spełnia Twoje oczekiwania dzięki funkcji porównania laptopów.
konstrukcja i wymiary wyświetlacz procesor pamięć ram pamięc masowa audio i wideo komunikacja bateria adapter ac wejście połączenia i rozszerzenia software dodatkowe szczegóły
| KONSTRUKCJA I WYMIARY Acer Aspire 1300X |
|---|
| Typ produktu | Notebook |
|---|---|
| Wymiary (WxDxH) | 32 cm x 26.2 cm x 3.4 cm |
| Waga | 2.9 kg |
| WYŚWIETLACZ Acer Aspire 1300X |
|---|
| Rozmiar ekranu (Typ) | 14.1" |
|---|---|
| Rozdzielczość ekranu | 1024 x 768 (XGA) |
| Panoramiczny | Nie |
| PROCESOR Acer Aspire 1300X |
|---|
| CPU | AMD Athlon XP 1400+ / 1.2 GHz |
|---|---|
| Cache | L2 - 256 KB - Pipeline Burst |
| Szyna frontowa | 266 MHz |
| Chipset | VIA ProSavage KN133 |
| PAMIĘĆ RAM Acer Aspire 1300X |
|---|
| RAM | 128 MB |
|---|---|
| Maksymalna obsługiwana pamięć RAM | 1 GB |
| Typ pamięci RAM | SDRAM |
| Prędkość | 133 MHz / PC133 |
| Prędkość znamionowa | 133 MHz |
| Czynnik formujący | SO-DIMM 144-pin |
| Ilość slotów | 2 |
| Puste sloty | 1 |
| PAMIĘC MASOWA Acer Aspire 1300X |
|---|
| Napęd dyskietek | Zintegrowana stacja dyskietek 3,5" 1,44 MB |
|---|---|
| Rozmiar głównej pamięci masowej (HDD/SSD) | 20 GB HDD |
| Napęd optyczny | CD-ROM stały |
| Prędkość odczytu | 24x |
| AUDIO I WIDEO Acer Aspire 1300X |
|---|
| Procesor graficzny (GPU) | AGP 4x - S3 Savage4 |
|---|---|
| Technologia alokacji pamięci | Współdzielona pamięć wideo (UMA) |
| Dźwięk | Mikrofon |
| Zgodne Standardy | Sound Blaster, DirectSound, AC '97 |
| KOMUNIKACJA Acer Aspire 1300X |
|---|
| Interfejs sieciowy | 10/100 Ethernet |
|---|
| MODEM |
|---|
| Protokoły i specyfikacje | ITU V.90, Hayes AT command set |
|---|---|
| Maksymalna prędkość transferu | 56 Kbps |
| BATERIA Acer Aspire 1300X |
|---|
| Technologia | Wodorek niklowo-metalowy |
|---|---|
| Pojemność baterii (rozmiar) | 38.4 Wh |
| Żywotność baterii | Do 2 godzin |
| Czas ładowania | 4,5 godzin |
| ADAPTER AC Acer Aspire 1300X |
|---|
| Wejście | AC 100/240 V (50/60 Hz) |
|---|---|
| Wyjście | 75 Watt |
| WEJŚCIE Acer Aspire 1300X |
|---|
| Typ | Klawiatura, ekran dotykowy |
|---|
| POŁĄCZENIA I ROZSZERZENIA Acer Aspire 1300X |
|---|
| Sloty |
1 x CardBus (1 free) 2 x memory (1 free) |
|---|---|
| Interfejsy |
2 x USB 4 pin USB Type A 1 x display / video - VGA - 15 pin HD D-Sub (HD-15) 1 x network - Ethernet 10Base-T/100Base-TX - RJ-45 1 x modem - phone line - RJ-11 1 x parallel - IEEE 1284 (EPP/ECP) - 25 pin D-Sub (DB-25) 1 x mikrofon - wejście - mini-phone 3.5 mm 1 x słuchawki - wyjście - mini-phone stereo 3.5 mm |
| SOFTWARE Acer Aspire 1300X |
|---|
| System operacyjny (OS) | Microsoft Windows XP Home Edition |
|---|---|
| Dołączone oprogramowanie | Drivers & Utilities, Norton AntiVirus |
| DODATKOWE SZCZEGÓŁY Acer Aspire 1300X |
|---|
| Opcje zintegrowane | Mikrofon, głośniki stereo, klawiatura, touchpad, ekran |
|---|---|
| Funkcje | Gniazdo zamka bezpieczeństwa (zamek kablowy sprzedawany oddzielnie), wake on LAN |
| Zgodne Standardy | ACPI 2.0 |
| Maksymalna temperatura robocza | 35 °C |
| Minimalna temperatura robocza | 5 °C |
| Zakres wilgotności roboczej | 20 - 80% |
| Gwarancja producenta | Ograniczona gwarancja - części i robocizna - 2 lata |
Podobne laptopy
Inne Acer laptopy