SKY Devices Fuego 5.0D 4G specyfikacja, test i opinie

Wyświetlacz
5", 854 x 480 pikseli
Przedni aparat
2 megapiksele
Główny aparat
5 megapikseli
System operacyjny
Android 5.1 (Lollipop)
Pamięć
4 GB
RAM
512 MB
Bateria
2100 mAh

Szczegółowa lista danych technicznych, specyfikacji, opinie i recenzji ekspertów SKY Devices Fuego 5.0D 4G. Uzyskaj kompleksowe spojrzenie na wybrany telefon i sprawdź, czy jest to ten, który najlepiej odpowiada Twoim potrzebom. Możesz również skorzystać z funkcji porównania, aby porównać je z innymi konkurencyjnymi telefonami.

KONSTRUKCJA I WYMIARY SKY Devices Fuego 5.0D 4G
Typ telefonu Smartfon
Sterowanie Dotykowy
Wysokość 142.6 mm Lepszy niż 58 % ocenionych telefonów.
Szerokość 72.5 mm Lepszy niż 69 % ocenionych telefonów.
Głębokość 9.97 mm Lepszy niż 52 % ocenionych telefonów.
Kolor telefonu Czarny
Wodoodporność -
Typ złącza Micro-USB - 5 pin Micro-USB typ B
Gniazdo słuchawkowe
WYŚWIETLACZ SKY Devices Fuego 5.0D 4G
Przekątna wyświetlacza (rozmiar) 5" Lepszy niż 58 % ocenionych telefonów.
Rozdzielczość wyświetlacza 854 x 480 pikseli Lepszy niż 50 % ocenionych telefonów.

Rozmiar wyświetlacza to 5" cali. Mniejsze wyświetlacze telefonów nie muszą być wadą. Są łatwiejsze w obsłudze jedną ręką. Nie zapewniają jednak takich samych wrażeń podczas na przykład oglądania filmów czy grania w gry, więc lepiej nadają się dla mniej wymagających użytkowników. Więc jeśli jesteś podstawowym użytkownikiem i nie używasz telefonu do takich rzeczy jak oglądanie filmów czy granie w gry regularnie, ten rozmiar jest całkowicie wystarczający.

Rozdzielczość wyświetlacza SKY Devices Fuego 5.0D 4G to 854 x 480 pikseli. Wyższa rozdzielczość wyświetlacza jest warunkiem uzyskania ostrzejszego obrazu. Standardem dla telefonów średniej klasy jest dziś rozdzielczość Full HD, czyli 1920 × 1080 px. Tańsze telefony, które zazwyczaj mają mniejszą przekątną, mają rozdzielczość HD 1280 × 720 px. Mniejsze rozdzielczości można znaleźć tylko w starszych modelach. Z kolei najlepsze telefony mają rozdzielczość 4K, czyli 3840 × 2160 px.

Pokaż więcej
PROCESOR SKY Devices Fuego 5.0D 4G
Liczba rdzeni procesora Dwurdzeniowy Gorszy niż 89 % ocenionych telefonów.

Liczba rdzeni procesora to 2. To właśnie liczba rdzeni odgrywa ważną rolę w ocenie wydajności telefonu, ponieważ jest ona odpowiedzialna za operacje obliczeniowe. Smartfony już powszechnie mają liczbę rdzeni od około 4 do 8. Procesory wielordzeniowe mogą działać lepiej i skracać czas przetwarzania żądania do minimum, co przekłada się na reakcję telefonu, na przykład w szybkości otwierania aplikacji.

Pokaż więcej
PAMIĘĆ SKY Devices Fuego 5.0D 4G
RAM 512 MB Gorszy niż 77 % ocenionych telefonów.
Pamięć wewnętrzna (internal storage) 4 GB Gorszy niż 85 % ocenionych telefonów.
Obsługiwane karty pamięci microSDHC - do 32 GB

Pojemność pamięci telefonu to 4 GB. Pojemność pamięci wewnętrznej jest często kluczowym parametrem, ponieważ określa, ile plików, zdjęć, aplikacji i innych elementów może "przechowywać" Twój telefon. Ta pojemność pamięci jest idealna dla osób posiadających w telefonie kilka podstawowych aplikacji i kilkadziesiąt zdjęć. Jeśli nie używasz telefonu do gier lub nie potrzebujesz przechowywać zdjęć w wysokiej rozdzielczości, ten rozmiar jest wystarczający. Jednak tak małej pojemności raczej nie spotkasz w nowych smartfonach. Standardowa pamięć to dziś około 64 i 128 GB. Najlepsze telefony mają pamięć wewnętrzną o pojemności 256 GB lub więcej. Producenci w dzisiejszych czasach myślą o wszystkich użytkownikach i dlatego oferują modele telefonów z różnymi rozmiarami pamięci, aby każdy mógł wybrać to, co mu odpowiada.

Dodatkowo, jeśli potrzebujesz więcej pamięci, ten model oferuje możliwość włożenia karty pamięci w celu zwiększenia rozmiaru pamięci masowej.

Pamięć operacyjna znacząco wpływa na wydajność całego telefonu. SKY Devices Fuego 5.0D 4G posiada pamięć operacyjną 512 MB. Telefony z mniej niż 4 GB pamięci RAM lepiej nadają się dla niewymagających użytkowników, którzy używają telefonu bardziej do podstawowych potrzeb i nie potrzebują wymagających aplikacji. Jeśli jednak jesteś wymagającym użytkownikiem, sięgnij po 6 do 8 GB RAM, co jest dziś standardem, lub 12 GB dla naprawdę wymagających.

Pokaż więcej
APARAT FOTOGRAFICZNY SKY Devices Fuego 5.0D 4G
TYLNY APARAT
Liczba obiektywów tylnego aparatu 1
Rozdzielczość głównego aparatu 5 megapikseli Gorszy niż 58 % ocenionych telefonów.
Źródło światła aparatu Światło LED
PRZEDNI APARAT
Liczba obiektywów przedniego aparatu 1
Rozdzielczość przedniego aparatu 2 megapiksele Gorszy niż 80 % ocenionych telefonów.

Tylny aparat telefonu SKY Devices Fuego 5.0D 4G ma tylko jeden obiektyw. Jeden obiektyw jest bardziej typowy dla starszych telefonów lub telefonów z niższej półki z aparatami niższej jakości. Tylne aparaty w nowoczesnych telefonach są dziś zazwyczaj wyposażone w dwa, trzy, a czasem nawet pięć obiektywów tylnej kamery. Wysoka rozdzielczość obiektywu nie zawsze oznacza wysoką jakość zdjęć. Główny obiektyw ma 5 megapikseli, ale należy również spojrzeć na rozmiar piksela lub jasność.

Przedni aparat
Przedni aparat SKY Devices Fuego 5.0D 4G ma jeden obiektyw. Taka liczba obiektywów jest standardem w większości dzisiejszych smartfonów. Rozdzielczość głównego obiektywu to 2 megapiksele. Także w tym przypadku należy jednak zauważyć, że rozdzielczość nie jest jedynym czynnikiem wpływającym na jakość zdjęcia z przedniej kamery.

Pokaż więcej
BATERIA I ŁADOWANIE SKY Devices Fuego 5.0D 4G
Pojemność baterii (rozmiar) 2100 mAh Lepszy niż 51 % ocenionych telefonów.

Wielkość baterii w SKY Devices Fuego 5.0D 4G to 2100 mAh. Rozmiar wyświetlacza, wydajność procesora, wykorzystanie funkcji danych i oczywiście intensywność korzystania z telefonu w ogóle mają znaczący wpływ na wytrzymałość baterii. Standardem dla większości smartfonów jest dziś pojemność baterii wynosząca około 4500 do 5000 mAH. Telefony z taką wielkością baterii zazwyczaj gwarantują żywotność telefonu na poziomie co najmniej 1 dnia. Starsze lub tańsze modele smartfonów mogą wtedy osiągać pojemność baterii zazwyczaj około 2500 mAH i poniżej. Przy takiej pojemności może się okazać, że przy intensywnym korzystaniu z telefonu konieczne będzie jego doładowanie w ciągu dnia.

Pokaż więcej
TECHNOLOGIA SKY Devices Fuego 5.0D 4G
Technologia WCDMA (UMTS) / GSM
System operacyjny Android 5.1 (Lollipop)

Systemem operacyjnym telefonu jest Android 5.1 (Lollipop).

Pokaż więcej
KOMUNIKACJA SKY Devices Fuego 5.0D 4G
Usługi w zakresie przesyłania wiadomości SMS, MMS
FUNKCJE SKY Devices Fuego 5.0D 4G
Funkcje telefonu Głośnik, timer połączeń, połączenie konferencyjne, alarm wibracyjny

Podobne telefony

Inne SKY Devices telefonów