Samsung GT E2121B specyfikacja, test i opinie

Wyświetlacz
1.52", 128 x 128 pikseli
Główny aparat
0,3 megapiksela
Bateria
1000 mAh

Pełna specyfikacja techniczna, parametry, opinie ekspertów i recenzje Samsung GT E2121B. Dowiedz się, jak wybrany telefon wypada na tle konkurencji i czy najlepiej spełnia Twoje oczekiwania dzięki funkcji porównania telefonów.

KONSTRUKCJA I WYMIARY Samsung GT E2121B
Typ telefonu Feature phone
Sterowanie Pasek
Wysokość 104.5 mm Gorszy niż 84 % ocenionych telefonów.
Szerokość 45 mm Gorszy niż 93 % ocenionych telefonów.
Głębokość 14.6 mm Gorszy niż 73 % ocenionych telefonów.
Waga 83 g Lepszy niż 94 % ocenionych telefonów.
Kolor telefonu Czarny
Wodoodporność -
SAR 0,7 W/kg (ciało), 0,56 W/kg (głowa)
Zintegrowane komponenty Radio FM

Telefon komórkowy Samsung GT E2121B ma wysokość 104.5 mm, szerokość 45 mm i grubość 14.6 mm. Waga telefonu to 83 g.

Pokaż więcej
WYŚWIETLACZ Samsung GT E2121B
Typ wyświetlacza wyświetlacz LCD
Technologia wyświetlania CSTN
Przekątna wyświetlacza (rozmiar) 1.52" Gorszy niż 99 % ocenionych telefonów.
Rozdzielczość wyświetlacza 128 x 128 pikseli Gorszy niż 95 % ocenionych telefonów.

Rozmiar wyświetlacza to 1.52" cali. Telefony z mniejszymi wyświetlaczami są łatwiejsze w obsłudze jedną ręką. Jednak doświadczenie jest mniej przyjemne w porównaniu do telefonów z dużymi wyświetlaczami. Ale jeśli kupujesz telefon do podstawowego użytku i nie chcesz wysokiej jakości gier lub dużego ekranu do oglądania filmów, ten rozmiar jest dla Ciebie wystarczająco dobry. Wadą wyświetlaczy LCD jest stosunkowo niższy kontrast wyświetlanych kolorów, ponieważ technologia ta nie oddaje dobrze absolutnej czerni. Również z powodu większego zużycia energii, wyświetlacze LCD nie są już tak powszechne w telefonach. Mimo to, niektórzy producenci nadal wyposażają swoje telefony w technologię LCD. Jednak nowoczesne smartfony wykorzystują już technologię OLED. Zaletą telefonów LCD jest to, że są one zazwyczaj tańsze w budowie niż technologia OLED.

Rozdzielczość wyświetlacza Samsung GT E2121B to 128 x 128 pikseli. Wyższa rozdzielczość wyświetlacza jest warunkiem uzyskania ostrzejszego obrazu. Standardem dla telefonów średniej klasy jest dziś rozdzielczość Full HD, czyli 1920 × 1080 px. Tańsze telefony, które zazwyczaj mają mniejszą przekątną, mają rozdzielczość HD 1280 × 720 px. Mniejsze rozdzielczości można znaleźć tylko w starszych modelach. Z kolei najlepsze telefony mają rozdzielczość 4K, czyli 3840 × 2160 px.

Pokaż więcej
PAMIĘĆ Samsung GT E2121B
Pamięć wewnętrzna (internal storage) -
Pamięć użytkownika 5.5 MB
Obsługiwane karty pamięci microSD - do 2 GBDodatkową opcją zwiększenia przestrzeni dyskowej w tym modelu jest włożenie karty pamięci.

Pokaż więcej
APARAT FOTOGRAFICZNY Samsung GT E2121B
TYLNY APARAT
Liczba obiektywów tylnego aparatu 1
Rozdzielczość głównego aparatu 0,3 megapiksela Gorszy niż 96 % ocenionych telefonów.
Zoom cyfrowy 4x Lepszy niż 57 % ocenionych telefonów.
Efekty specjalne aparatu Negatyw, Sepia, niebieski, zielony, czerwony, szary
PRZEDNI APARAT
Liczba obiektywów przedniego aparatu 0

Tylny aparat telefonu Samsung GT E2121B ma tylko jeden obiektyw. Jeden obiektyw jest bardziej typowy dla starszych telefonów lub telefonów z niższej półki z aparatami niższej jakości. Tylne aparaty w nowoczesnych telefonach są dziś zazwyczaj wyposażone w dwa, trzy, a czasem nawet pięć obiektywów tylnej kamery. Rozdzielczość głównego obiektywu to 0,3 megapiksela. Wyższa rozdzielczość nie musi oznaczać super wysokiej jakości zdjęć. Zależy ona na przykład od wielkości piksela, ale także od innych czynników

Zoom Cyfrowy w tym przypadku oferuje powiększenie do wartości 4x. Oczywiście im wyższa wartość obiektywu, tym bardziej można powiększyć odległy obiekt. Wadą zoomu cyfrowego jest jednak to, że podczas korzystania z niego pogarsza się jakość i ostrość zdjęcia.

Pokaż więcej
BATERIA I ŁADOWANIE Samsung GT E2121B
Pojemność baterii (rozmiar) 1000 mAh Gorszy niż 79 % ocenionych telefonów.
Czas czuwania 909 godzin Lepszy niż 97 % ocenionych telefonów.
Czas pracy na baterii podczas wykonywania połączeń 638 minut Lepszy niż 56 % ocenionych telefonów.
Szczegółowe informacje na temat żywotności baterii Rozmowa (GSM): do 638 min
Tryb czuwania (GSM): do 909 godz.

Wielkość baterii w Samsung GT E2121B to 1000 mAh. Rozmiar wyświetlacza, wydajność procesora, wykorzystanie funkcji danych i oczywiście intensywność korzystania z telefonu w ogóle mają znaczący wpływ na wytrzymałość baterii. Standardem dla większości smartfonów jest dziś pojemność baterii wynosząca około 4500 do 5000 mAH. Telefony z taką wielkością baterii zazwyczaj gwarantują żywotność telefonu na poziomie co najmniej 1 dnia. Starsze lub tańsze modele smartfonów mogą wtedy osiągać pojemność baterii zazwyczaj około 2500 mAH i poniżej. Przy takiej pojemności może się okazać, że przy intensywnym korzystaniu z telefonu konieczne będzie jego doładowanie w ciągu dnia.

Standby Time to 909 godzin i wyraża on maksymalny czas, jaki telefon może wytrzymać na jednym ładowaniu, gdy nie jest aktywnie używany. Talk Time, czyli czas pracy na baterii podczas wykonywania połączeń, oznacza czas, przez jaki telefon będzie działał po pełnym naładowaniu, jeśli stale prowadzisz rozmowy. W przypadku Samsung GT E2121B jest to 638 minut.

Pokaż więcej
TECHNOLOGIA Samsung GT E2121B
Technologia GSM
Obsługiwane platformy oprogramowania Java
KOMUNIKACJA Samsung GT E2121B
Transfer danych GPRS
Technologia połączeń 2G 900 GSM, 1800 GSM
Bluetooth Bluetooth
Funkcje komunikacyjne Mobilny klient poczty elektronicznej, przeglądarka internetowa
Usługi w zakresie przesyłania wiadomości SMS, MMS, EMS

Do podstawowych standardów łączności należy Bluetooth, który zapewnia łatwą bezprzewodową komunikację z innymi urządzeniami, takimi jak słuchawki, tablety, głośniki czy smartwatche.

Pokaż więcej
MULTIMEDIA Samsung GT E2121B
Obsługiwane formaty audio MP3
FUNKCJE Samsung GT E2121B
Funkcje telefonu Głośnik, timer połączeń, połączenie konferencyjne, tryb samolotowy, alarm wibracyjny
Podstawowe funkcje organizacyjne Kalendarz, synchronizacja z PC, kalkulator, przeliczanie jednostek, przypomnienie, odliczanie czasu, stoper, przeliczanie walut, budzik
Wpisy do książki telefonicznej 1000
POZOSTAŁE Samsung GT E2121B
Zawartość opakowania Zasilacz

Podobne telefony

Inne Samsung telefonów

Inne projekty: