Kluczowe specyfikacje, dane techniczne, testy i pełne recenzje MyKronoz ZeBracelet w jednym miejscu. Porównaj wybrany model z innymi alternatywami i zapewnij sobie solidną podstawę do podjęcia decyzji o wyborze najlepszego smartwatcha dzięki naszemu kompleksowemu przeglądowi.
| OGÓLNE MyKronoz ZeBracelet |
|---|
| Typ produktu | Smart watch |
|---|---|
| Wejście audio | Mikrofon |
| Wyjście audio | Głośnik |
| Szerokość | 38.5 mm |
| Wysokość | 80 mm |
| Głębokość | 12.5 mm |
| Waga | 45 g |
| Kolory | Czarny | biały | złoty |
| FUNKCJE MyKronoz ZeBracelet |
|---|
| Cechy | Obsługa połączeń, terminale do ładowania, słuchanie muzyki, odbieranie połączeń, zabezpieczenie przed zgubieniem |
|---|---|
| Powiadomienia | Missed calls |
| Alarm wibracyjny | Tak |
| ŁĄCZNOŚĆ MyKronoz ZeBracelet |
|---|
| Interfejs bezprzewodowy | Bluetooth 2.1 EDR |
|---|
| WYŚWIETLACZ MyKronoz ZeBracelet |
|---|
| Typ | OLED |
|---|---|
| Rozdzielczość | 128 x 32 piksele |
| BATERIA MyKronoz ZeBracelet |
|---|
| Technologia | Litowo-jonowy |
|---|---|
| Pojemność | 150 mAh |
| Czas pracy | 3 godziny |
| Czas czuwania | 72 h |
| RÓŻNE MyKronoz ZeBracelet |
|---|
| Maksymalna temperatura pracy | 60 °C |
|---|---|
| Minimalna temperatura pracy | -20 °C |
| Gwarancja | 1 rok gwarancji |
Podobne smartwatche
Inne smartwatche MyKronoz