Kluczowe specyfikacje, dane techniczne, testy i pełne recenzje Sony Cyber-shot DSC-W1 w jednym miejscu. Porównaj wybrany model z innymi alternatywami i zapewnij sobie solidną podstawę do podjęcia decyzji o wyborze najlepszego aparatu cyfrowego dzięki naszemu kompleksowemu przeglądowi.
design i wymiary czujnik obiektyw ostrość wizjer ekspozycja i balans bieli wyświetlacz błysk wideografia / kamera pamięć bateria i ładowanie połączenia funkcje inne
| DESIGN I WYMIARY Sony Cyber-shot DSC-W1 |
|---|
| Typ produktu | Kompaktowy aparat cyfrowy |
|---|---|
| Dołączony obiektyw | Carl Zeiss |
| Wysokość | 6 cm |
| Szerokość | 9.1 cm |
| Głębokość | 3.6 cm |
| Waga | 0.2 kg |
| Materiał obudowy | Aluminium |
| Kolor obudowy | Srebro |
| Zoom cyfrowy | 4x |
| Zoom optyczny | 3x |
| CZUJNIK Sony Cyber-shot DSC-W1 |
|---|
| Rozdzielczość czujnika | 5,1 megapiksela |
|---|---|
| Typ czujnika optycznego | Super HAD CCD |
| Całkowita liczba pikseli | 5 225 000 pikseli |
| Efektywna rozdzielczość czujnika | 5,090,000 pikseli |
| Rozmiar czujnika optycznego | 1/1.8" |
| OBIEKTYW Sony Cyber-shot DSC-W1 |
|---|
| Typ | Carl Zeiss zoom lens - 3x zoom - 7.9 - 23.7 mm - f/2.8-5.2 |
|---|---|
| Ogniskowa odpowiadająca aparatowi 35 mm | 38 - 114mm |
| Regulacja ostrości | Automatyczny, ręczny |
| Minimalna odległość ogniskowania | 50 cm |
| Zakres ostrości makro | 10-50cm |
| Regulacja zoomu | Napęd silnikowy |
| Konstrukcja obiektywu | 5 grup / 7 elementów |
| Cechy | Wbudowana osłona obiektywu, obiektyw asferyczny |
| OSTROŚĆ Sony Cyber-shot DSC-W1 |
|---|
| Automatyczna regulacja ostrości | Wykrywanie kontrastu TTL |
|---|---|
| Liczba punktów (stref) autofokusa | 5 |
| WIZJER Sony Cyber-shot DSC-W1 |
|---|
| Typ wizjera | Optyczny - zoom rzeczywistego obrazu |
|---|
| EKSPOZYCJA I BALANS BIELI Sony Cyber-shot DSC-W1 |
|---|
| ISO (maks.) | 400 |
|---|---|
| Czułość na światło | ISO 100, ISO 400, ISO 200 |
| Pomiar ekspozycji | Wielosegmentowy, punktowy |
| Strefy pomiaru ekspozycji | 49 |
| Tryby ekspozycji | Program automatyczny |
| Programy fotografowania | Krajobraz, portret o zmierzchu, miękkie ujęcie, tryb zmierzchu, świeca, plaża |
| Efekty specjalne | Czarno-biały, sepia |
| Balans bieli | Automatyczny, ustawienia wstępne |
| Wstępne ustawienia balansu bieli | Żarowe, fluorescencyjne, pochmurno, światło dzienne |
| Maksymalny czas otwarcia migawki | 1/1000 sec |
| Minimalny czas otwarcia migawki | 30 sec |
| Kompensacja ekspozycji | ±2 EV range, in 1/3 EV steps |
| WYŚWIETLACZ Sony Cyber-shot DSC-W1 |
|---|
| Typ | 2.5" LCD display |
|---|---|
| Format wyświetlacza | 123 000 pikseli |
| Czynnik formatu wyświetlacza | Wbudowany |
| BŁYSK Sony Cyber-shot DSC-W1 |
|---|
| Błysk aparatu | Wbudowana lampa błyskowa |
|---|---|
| Tryby błysku | Tryb wypełniania, powolna synchronizacja, tryb automatyczny, tryb wyłączonej lampy błyskowej, redukcja efektu czerwonych oczu |
| Redukcja efektu czerwonych oczu | Tak |
| Funkcje | Lampa doświetlająca AF, kompensacja błysku +/- |
| Efektywny zasięg lampy błyskowej | 0.5 m - 3.8 m |
| WIDEOGRAFIA / KAMERA Sony Cyber-shot DSC-W1 |
|---|
| Cyfrowy format wideo | MPEG VX |
|---|---|
| Format zapisu obrazu | JPEG |
| PAMIĘĆ Sony Cyber-shot DSC-W1 |
|---|
| Gniazdo karty pamięci | Memory Stick Micro (M2) card |
|---|---|
| Obsługiwane karty pamięci | Memory Stick, Memory Stick Duo, Memory Stick PRO |
| Karta pamięci | 32 MB MS |
| Przechowywanie obrazów |
Fine JPEG 2592 x 1944: 12 - with 32MB card Standard JPEG 2592 x 1944: 23 - with 32MB card Fine JPEG 2592 x 1728: 12 - with 32MB card Standard JPEG 2592 x 1728: 23 - with 32MB card Fine JPEG 2048 x 1536: 20 - with 32MB card Standard JPEG 2048 x 1536: 37 - with 32MB card Fine JPEG 1280 x 960: 50 - with 32MB card Standard JPEG 1280 x 960: 93 - with 32MB card Fine JPEG 640 x 480: 196 - with 32MB card Standard JPEG 640 x 480: 491 - with 32MB card |
| Przechwytywanie wideo |
MPEG - 640 x 480 - 16 fps - 87 sec - with 32MB card MPEG - 160 x 112 - 8 fps - 1410 sec - with 32MB card |
| BATERIA I ŁADOWANIE Sony Cyber-shot DSC-W1 |
|---|
| Typ baterii | AA - niklowo-wodorkowe - standardowy współczynnik kształtu |
|---|---|
| Szczegóły | 2 x akumulator AA NiMH - 2100 mAh (w zestawie) |
| POŁĄCZENIA Sony Cyber-shot DSC-W1 |
|---|
| Interfejs | Composite video, USB 2.0 |
|---|---|
| Standard drukowania | Obsługa DPOF, obsługa PictBridge, dopasowywanie obrazów PRINT |
| Typ złącza |
Kompozytowe wyjście wideo/audio USB Wejście zasilania DC |
| FUNKCJE Sony Cyber-shot DSC-W1 |
|---|
| Opóźnienie samowyzwalacza | 10 sek. |
|---|---|
| Prędkość zdjęć seryjnych | 1.6 frames per second |
| Dodatkowe funkcje | Nagrywanie dźwięku, nagrywanie wielu obrazów, wbudowany głośnik, filtr kolorów podstawowych RGB, automatyczne oszczędzanie energii, cyfrowa redukcja szumów, wyświetlanie histogramu |
| INNE Sony Cyber-shot DSC-W1 |
|---|
| Dołączone akcesoria | Ładowarka, kabel USB, pasek na nadgarstek, kabel audio/wideo |
|---|---|
| Software | Drivers & Utilities, PIXELA Image Mixer, Sony Picture Package |
Podobne aparaty cyfrowe
Inne aparaty Sony