Szczegółowa lista danych technicznych, specyfikacji, opinie i recenzji ekspertów Samsung S1060. Uzyskaj kompleksowe spojrzenie na wybrany aparat i sprawdź, czy jest to ten, który najlepiej odpowiada Twoim potrzebom. Możesz również skorzystać z funkcji porównania, aby porównać je z innymi konkurencyjnymi aparatami cyfrowymi.
design i wymiary czujnik obiektyw ostrość ekspozycja i balans bieli wyświetlacz błysk wideografia / kamera pamięć bateria i ładowanie połączenia funkcje inne
| DESIGN I WYMIARY Samsung S1060 |
|---|
| Typ produktu | Kompaktowy aparat cyfrowy |
|---|---|
| Wysokość | 6.3 cm |
| Szerokość | 9.9 cm |
| Głębokość | 2.6 cm |
| Waga | 160 g |
| Kolor obudowy | Srebro |
| Zoom cyfrowy | 5x |
| Zoom optyczny | 5x |
| CZUJNIK Samsung S1060 |
|---|
| Rozdzielczość czujnika | 10,2 megapiksela |
|---|---|
| Typ czujnika optycznego | CCD |
| Efektywna rozdzielczość czujnika | 10 200 000 pikseli |
| Rozmiar czujnika optycznego | 1/2.33" |
| OBIEKTYW Samsung S1060 |
|---|
| Typ | Zoom lens - 5x zoom - 6.3 - 31.5 mm - f/2.8-4.6 |
|---|---|
| Ogniskowa odpowiadająca aparatowi 35 mm | 38 - 190mm |
| Regulacja ostrości | Automatyczny, ręczny |
| Minimalna odległość ogniskowania | 80 cm |
| Zakres ostrości makro | 1cm |
| Regulacja zoomu | Napęd silnikowy |
| Cechy | Wbudowana osłona obiektywu |
| OSTROŚĆ Samsung S1060 |
|---|
| Automatyczna regulacja ostrości | Wykrywanie kontrastu TTL |
|---|---|
| Wykrywanie twarzy | Tak |
| EKSPOZYCJA I BALANS BIELI Samsung S1060 |
|---|
| ISO (maks.) | 1600 |
|---|---|
| Czułość na światło | ISO 100, ISO 800, ISO 400, ISO 200, ISO 50, ISO 1600, ISO auto |
| Pomiar ekspozycji | Wielosegmentowy, punktowy |
| Tryby ekspozycji | Program, automatyczny, ręczny |
| Programy fotografowania | Krajobraz, tryb portretowy, tryb nocny, tekst, zbliżenie, podświetlenie, plaża/śnieg, autoportret, dzieci, jedzenie, fajerwerki, świt/zmierzch, zachód słońca, kawiarnia |
| Efekty specjalne | Negatyw, czarno-biały, sepia, neutralny, niebieski, zielony, czerwony |
| Balans bieli | Niestandardowe, automatyczne, ustawienia wstępne |
| Wstępne ustawienia balansu bieli | Pochmurno, światło wolframowe, światło dzienne, światło fluorescencyjne (chłodna biel), światło fluorescencyjne (ciepła biel) |
| Maksymalny czas otwarcia migawki | 1/2000 sec |
| Minimalny czas otwarcia migawki | 15 sec |
| Kompensacja ekspozycji | ±2 EV range, in 1/3 EV steps |
| Automatyczny bracketing ekspozycji | 3 steps |
| WYŚWIETLACZ Samsung S1060 |
|---|
| Typ | 2.7" LCD display |
|---|---|
| Format wyświetlacza | 230 000 pikseli |
| Czynnik formatu wyświetlacza | Wbudowany |
| BŁYSK Samsung S1060 |
|---|
| Błysk aparatu | Wbudowana lampa błyskowa |
|---|---|
| Tryby błysku | Tryb wypełniania, powolna synchronizacja, tryb automatyczny, tryb wyłączonej lampy błyskowej, redukcja efektu czerwonych oczu |
| Redukcja efektu czerwonych oczu | Tak |
| Efektywny zasięg lampy błyskowej | 0.4 m - 3 m |
| WIDEOGRAFIA / KAMERA Samsung S1060 |
|---|
| Cyfrowy format wideo | MPEG-4, AVI |
|---|---|
| Format zapisu obrazu | JPEG |
| Tryb pracy mikrofonu | Mono |
| PAMIĘĆ Samsung S1060 |
|---|
| Gniazdo karty pamięci | SD card |
|---|---|
| Obsługiwane karty pamięci | MultiMediaCard, SD Memory Card, SDHC Memory Card, MultiMediaCardplus |
| Przechowywanie obrazów |
JPEG 3648 x 2736 JPEG 3648 x 2432 JPEG 3648 x 2052 JPEG 3072 x 2304 JPEG 2592 x 1944 JPEG 1024 x 768 |
| Przechwytywanie wideo |
MPEG-4 - 640 x 480 - 30 fps MPEG-4 - 640 x 480 - 15 fps MPEG-4 - 320 x 240 - 30 fps MPEG-4 - 320 x 240 - 15 fps |
| Zainstalowana pamięć RAM | 20 MB |
| BATERIA I ŁADOWANIE Samsung S1060 |
|---|
| Typ baterii | AA - alkaliczna - standardowy format |
|---|---|
| Szczegóły | 2 x bateria alkaliczna AA (w zestawie) |
| POŁĄCZENIA Samsung S1060 |
|---|
| Interfejs | Composite video/audio, USB 2.0 |
|---|---|
| Standard drukowania | Obsługa DPOF, obsługa PictBridge |
| Typ złącza |
Kompozytowe wyjście wideo/audio USB |
| FUNKCJE Samsung S1060 |
|---|
| Opóźnienie samowyzwalacza | 10 sek, 2 sek |
|---|---|
| Dodatkowe funkcje | Nagrywanie dźwięku, automatyczne oszczędzanie energii, znacznik daty/godziny, kontrola ostrości, blokada AE, blokada AF, usuwanie efektu czerwonych oczu w aparacie, wbudowany przewodnik pomocy, zaawansowana redukcja drgań (ASR) |
| INNE Samsung S1060 |
|---|
| Software | Drivers & Utilities, Samsung Master |
|---|---|
| Maksymalna temperatura pracy | 40 °C |
| Minimalna temperatura pracy | 0 °C |
Podobne aparaty cyfrowe
Inne aparaty Samsung