Szczegółowa lista danych technicznych, specyfikacji, opinie i recenzji ekspertów Samsung Digimax 35MP3. Uzyskaj kompleksowe spojrzenie na wybrany aparat i sprawdź, czy jest to ten, który najlepiej odpowiada Twoim potrzebom. Możesz również skorzystać z funkcji porównania, aby porównać je z innymi konkurencyjnymi aparatami cyfrowymi.
design i wymiary czujnik obiektyw wizjer ekspozycja i balans bieli błysk wideografia / kamera pamięć bateria i ładowanie połączenia inne
| DESIGN I WYMIARY Samsung Digimax 35MP3 |
|---|
| Typ produktu | Kompaktowy aparat cyfrowy |
|---|---|
| Wysokość | 6.5 cm |
| Szerokość | 9.2 cm |
| Głębokość | 3.6 cm |
| Waga | 0.1 kg |
| Kolor obudowy | Szary, zielony |
| CZUJNIK Samsung Digimax 35MP3 |
|---|
| Rozdzielczość czujnika | 0,35 megapiksela |
|---|---|
| Typ czujnika optycznego | CMOS |
| Całkowita liczba pikseli | 310 000 pikseli |
| Rozmiar czujnika optycznego | 1/3" |
| OBIEKTYW Samsung Digimax 35MP3 |
|---|
| Typ | 5.8 f/2.3 |
|---|---|
| Minimalna odległość ogniskowania | 40 cm |
| WIZJER Samsung Digimax 35MP3 |
|---|
| Typ wizjera | Optyczny - obraz rzeczywisty |
|---|
| EKSPOZYCJA I BALANS BIELI Samsung Digimax 35MP3 |
|---|
| Tryby ekspozycji | Automatyczny |
|---|---|
| Balans bieli | Automatyczny |
| Maksymalny czas otwarcia migawki | 1/800 sec |
| Minimalny czas otwarcia migawki | 1/10 sec |
| BŁYSK Samsung Digimax 35MP3 |
|---|
| Błysk aparatu | Wbudowana lampa błyskowa |
|---|---|
| Tryby błysku | Tryb automatyczny, tryb wyłączenia lampy błyskowej |
| Efektywny zasięg lampy błyskowej | 1.3 m - 2 m |
| WIDEOGRAFIA / KAMERA Samsung Digimax 35MP3 |
|---|
| Format zapisu obrazu | JPEG |
|---|
| PAMIĘĆ Samsung Digimax 35MP3 |
|---|
| Pamięć wewnętrzna | 2 MB flash |
|---|---|
| Gniazdo karty pamięci | CompactFlash Card |
| Obsługiwane karty pamięci | CompactFlash |
| Karta pamięci | 2 MB |
| Przechowywanie obrazów |
High 640 x 480 Low 320 x 240 |
| BATERIA I ŁADOWANIE Samsung Digimax 35MP3 |
|---|
| Typ baterii | AA - alkaliczna - standardowy format |
|---|---|
| Szczegóły | 2 x bateria alkaliczna AA (w zestawie) |
| POŁĄCZENIA Samsung Digimax 35MP3 |
|---|
| Typ złącza |
Wejście zasilania DC USB (4 PIN USB typ B) Serial Słuchawki (mini-phone stereo 3,5 mm) |
|---|
| INNE Samsung Digimax 35MP3 |
|---|
| Dołączone akcesoria | Pasek na rękę, kabel USB |
|---|---|
| Serwis i wsparcie |
Ograniczona gwarancja - części - 1 rok Ograniczona gwarancja - robocizna - 90 dni |
Podobne aparaty cyfrowe
Inne aparaty Samsung