Pełna specyfikacja techniczna, parametry, opinie ekspertów i recenzje Panasonic Lumix DMC-LS2B. Dowiedz się, jak wybrany aparat cyfrowy wypada na tle konkurencji i czy najlepiej spełnia Twoje oczekiwania dzięki funkcji porównania aparatów.
design i wymiary czujnik obiektyw ostrość ekspozycja i balans bieli wyświetlacz błysk wideografia / kamera pamięć bateria i ładowanie połączenia funkcje inne
| DESIGN I WYMIARY Panasonic Lumix DMC-LS2B |
|---|
| Typ produktu | Kompaktowy aparat cyfrowy |
|---|---|
| Wysokość | 5.4 cm |
| Szerokość | 10.1 cm |
| Głębokość | 3.1 cm |
| Waga | 138 g |
| Zoom cyfrowy | 4x |
| Zoom optyczny | 3x |
| CZUJNIK Panasonic Lumix DMC-LS2B |
|---|
| Rozdzielczość czujnika | 5,0 megapikseli |
|---|---|
| Typ czujnika optycznego | CCD |
| Całkowita liczba pikseli | 5 360 000 pikseli |
| Efektywna rozdzielczość czujnika | 5 000 000 pikseli |
| Rozmiar czujnika optycznego | 1/2.5" |
| Stabilizator obrazu | Optyka |
| Wbudowany optyczny stabilizator obrazu | Tak |
| OBIEKTYW Panasonic Lumix DMC-LS2B |
|---|
| Typ | Zoom lens - 3x zoom - 5.8 - 17.4 mm - f/2.8-5.0 |
|---|---|
| Ogniskowa odpowiadająca aparatowi 35 mm | 35 - 105mm |
| Regulacja ostrości | Automatyczny |
| Minimalna odległość ogniskowania | 50 cm |
| Zakres ostrości makro | 5-50cm |
| Regulacja zoomu | Napęd silnikowy |
| Konstrukcja obiektywu | 6 grup / 7 elementów |
| Cechy | Soczewka asferyczna |
| OSTROŚĆ Panasonic Lumix DMC-LS2B |
|---|
| Automatyczna regulacja ostrości | Wykrywanie kontrastu TTL |
|---|---|
| Liczba punktów (stref) autofokusa | 5 |
| EKSPOZYCJA I BALANS BIELI Panasonic Lumix DMC-LS2B |
|---|
| ISO (maks.) | 400 |
|---|---|
| Czułość na światło | ISO 100, ISO 400, ISO 200, ISO 80, ISO auto |
| Pomiar ekspozycji | Wielosegmentowy |
| Tryby ekspozycji | Program automatyczny |
| Programy fotografowania | Tryb portretowy, makro, impreza/wnętrza, portret nocny, sceneria, jedzenie, fajerwerki, scena nocna, tryb sportowy, świeca, śnieg, wysoka czułość, gwiaździste niebo, miękka skóra, dziecko1, dziecko2 |
| Efekty specjalne | Chłodny, Ciepły, Czarno-biały, Sepia, Neutralny, Żywy |
| Balans bieli | Niestandardowe, automatyczne, ustawienia wstępne |
| Wstępne ustawienia balansu bieli | Pochmurno, światło dzienne, halogen |
| Maksymalny czas otwarcia migawki | 1/2000 sec |
| Minimalny czas otwarcia migawki | 8 sec |
| Kompensacja ekspozycji | ±2 EV range, in 1/3 EV steps |
| Automatyczny bracketing ekspozycji | 3 steps in 1/3 EV step |
| WYŚWIETLACZ Panasonic Lumix DMC-LS2B |
|---|
| Typ | 2" LCD display |
|---|---|
| Format wyświetlacza | 85 000 pikseli |
| Czynnik formatu wyświetlacza | Wbudowany |
| BŁYSK Panasonic Lumix DMC-LS2B |
|---|
| Błysk aparatu | Wbudowana lampa błyskowa |
|---|---|
| Tryby błysku | Tryb wypełniania, powolna synchronizacja, tryb automatyczny, tryb wyłączonej lampy błyskowej, redukcja efektu czerwonych oczu |
| Redukcja efektu czerwonych oczu | Tak |
| Efektywny zasięg lampy błyskowej | 0.3 m - 3.7 m |
| WIDEOGRAFIA / KAMERA Panasonic Lumix DMC-LS2B |
|---|
| Cyfrowy format wideo | QuickTime |
|---|---|
| Format zapisu obrazu | JPEG |
| PAMIĘĆ Panasonic Lumix DMC-LS2B |
|---|
| Gniazdo karty pamięci | SD card |
|---|---|
| Obsługiwane karty pamięci | MultiMediaCard, karta pamięci SD |
| Przechowywanie obrazów |
Fine JPEG 2560 x 1920: 5 - with 14MB built-in memory Fine JPEG 2048 x 1536: 8 - with 14MB built-in memory Fine JPEG 1600 x 1200: 13 - with 14MB built-in memory Fine JPEG 1280 x 960: 20 - with 14MB built-in memory Fine JPEG 640 x 480: 67 - with 14MB built-in memory Fine JPEG 2560 x 1712: 5 - with 14MB built-in memory Fine JPEG 2048 x 1360: 9 - with 14MB built-in memory Fine JPEG 2560 x 1440: 6 - with 14MB built-in memory Fine JPEG 1920 x 1080: 12 - with 14MB built-in memory |
| Przechwytywanie wideo |
QuickTime - 320 x 240 - 30 fps - 25 sec - with 14MB built-in memory QuickTime - 320 x 240 - 10 fps - 81 sec - with 14MB built-in memory |
| Zainstalowana pamięć RAM | 14 MB |
| BATERIA I ŁADOWANIE Panasonic Lumix DMC-LS2B |
|---|
| Typ baterii | Standardowy format AA |
|---|---|
| Szczegóły | 2 x bateria AA Oxyride (w zestawie) |
| POŁĄCZENIA Panasonic Lumix DMC-LS2B |
|---|
| Interfejs | Composite video/audio |
|---|---|
| Standard drukowania | Druk bezpośredni, obsługa DPOF, obsługa PictBridge |
| Typ złącza |
USB Kompozytowe wyjście wideo Wejście zasilania DC |
| FUNKCJE Panasonic Lumix DMC-LS2B |
|---|
| Opóźnienie samowyzwalacza | 10 sek, 2 sek |
|---|---|
| Prędkość zdjęć seryjnych | 2 frames per second, 3 frames per second |
| Dodatkowe funkcje | Filtr kolorów podstawowych RGB, automatyczne oszczędzanie energii, cyfrowa redukcja szumów, cyfrowy obrót obrazu, wykrywanie orientacji aparatu, wyświetlanie histogramu, zmiana rozmiaru obrazu |
| INNE Panasonic Lumix DMC-LS2B |
|---|
| Dołączone akcesoria | Pasek na rękę, kabel USB, kabel wideo |
|---|---|
| Software | Drivers & Utilities, ArcSoft PhotoImpression, ArcSoft PhotoBase, LUMIX Simple Viewer |
| Maksymalna temperatura pracy | 40 °C |
| Minimalna temperatura pracy | 0 °C |
Podobne aparaty cyfrowe
Inne aparaty Panasonic