Inne warianty:
Szczegółowa lista danych technicznych, specyfikacji, opinie i recenzji ekspertów Konica Minolta Dynax 5D + AF 18-70mm. Uzyskaj kompleksowe spojrzenie na wybrany aparat i sprawdź, czy jest to ten, który najlepiej odpowiada Twoim potrzebom. Możesz również skorzystać z funkcji porównania, aby porównać je z innymi konkurencyjnymi aparatami cyfrowymi.
design i wymiary czujnik obiektyw ostrość wizjer ekspozycja i balans bieli wyświetlacz błysk wideografia / kamera pamięć bateria i ładowanie połączenia funkcje inne
| DESIGN I WYMIARY Konica Minolta Dynax 5D + AF 18-70mm |
|---|
| Typ produktu | Aparat cyfrowy - lustrzanka |
|---|---|
| Dołączony obiektyw | Obiektyw AF 18-70 mm |
| Wysokość | 9.3 cm |
| Szerokość | 13.1 cm |
| Głębokość | 6.7 cm |
| Waga | 0.6 kg |
| Zoom optyczny | 3.9x |
| CZUJNIK Konica Minolta Dynax 5D + AF 18-70mm |
|---|
| Rozdzielczość czujnika | 6,1 megapiksela |
|---|---|
| Typ czujnika optycznego | CCD |
| Całkowita liczba pikseli | 6 300 000 pikseli |
| Efektywna rozdzielczość czujnika | 6 100 000 pikseli |
| Rozmiar czujnika optycznego | APS-C (23,7 x 15,6 mm) |
| Stabilizator obrazu | Optyczny (mechanizm przesuwania czujnika obrazu) |
| Wbudowany optyczny stabilizator obrazu | Tak |
| OBIEKTYW Konica Minolta Dynax 5D + AF 18-70mm |
|---|
| Typ | Zoom lens - 3.9x zoom - 18 - 70 mm - f/3.5-5.6 (D) Minolta A-type |
|---|---|
| Regulacja ostrości | Automatyczny, ręczny |
| Minimalna odległość ogniskowania | 38 cm |
| Regulacja zoomu | Ręczny |
| Konstrukcja obiektywu | 9 grup / 11 elementów |
| Rozmiar filtra | 55 mm |
| Cechy | Szkło AD (anomalna dyspersja), soczewka asferyczna |
| OSTROŚĆ Konica Minolta Dynax 5D + AF 18-70mm |
|---|
| Automatyczna regulacja ostrości | Detekcja fazy TTL |
|---|---|
| Liczba punktów (stref) autofokusa | 9 |
| WIZJER Konica Minolta Dynax 5D + AF 18-70mm |
|---|
| Typ wizjera | Optyczne - stały pentapryzmat na poziomie oczu |
|---|---|
| Pokrycie pola wizjera optycznego | 95% |
| Powiększenie wizjera optycznego | 0.83x |
| Zakres korekcji dioptrii wizjera optycznego | -2.5 to +1 |
| Ramki wizjera | Ramka autofokusa |
| EKSPOZYCJA I BALANS BIELI Konica Minolta Dynax 5D + AF 18-70mm |
|---|
| ISO (maks.) | 3200 |
|---|---|
| Czułość na światło | ISO 100, ISO 800, ISO 400, ISO 200, ISO 1600, ISO 3200, ISO auto |
| Pomiar ekspozycji | Wzór plastra miodu, centralnie ważony, punktowy |
| Strefy pomiaru ekspozycji | 14 |
| Tryby ekspozycji | Program, żarówka, automatyczny, ręczny, priorytet przysłony, priorytet migawki |
| Programy fotografowania | Krajobraz, tryb portretu, portret nocny, tryb sportowy, zachód słońca |
| Efekty specjalne | Czarno-biały, nasycenie, kompensacja kontrastu |
| Balans bieli | Niestandardowe, automatyczne, ustawienia wstępne |
| Wstępne ustawienia balansu bieli | Lampa fluorescencyjna, pochmurno, światło wolframowe, lampa błyskowa, światło dzienne, cień, 2500K - 9900K |
| Maksymalny czas otwarcia migawki | 1/4000 sec |
| Minimalny czas otwarcia migawki | 30 sec |
| Kompensacja ekspozycji | ±2 EV range, in 1/2 or 1/3 EV steps |
| Automatyczny bracketing ekspozycji | 3 steps in 1/3 or 2/3 EV steps |
| Prędkość synchronizacji X | 1/160 sec |
| Zakres ekspozycji | EV 1-20 (ISO 100) |
| WYŚWIETLACZ Konica Minolta Dynax 5D + AF 18-70mm |
|---|
| Typ | 2.5" LCD display |
|---|---|
| Format wyświetlacza | 115 000 pikseli |
| Czynnik formatu wyświetlacza | Wbudowany |
| BŁYSK Konica Minolta Dynax 5D + AF 18-70mm |
|---|
| Błysk aparatu | Wyskakująca lampa błyskowa |
|---|---|
| Liczba przewodnia (m / ISO 100) | 12 |
| Tryby błysku | Tryb wypełniania, powolna synchronizacja, tryb automatyczny, tryb wyłączonej lampy błyskowej, redukcja efektu czerwonych oczu |
| Redukcja efektu czerwonych oczu | Tak |
| Funkcje | Lampa doświetlająca AF, kompensacja błysku +/- |
| WIDEOGRAFIA / KAMERA Konica Minolta Dynax 5D + AF 18-70mm |
|---|
| Format zapisu obrazu | JPEG, RAW, RAW + JPEG |
|---|
| PAMIĘĆ Konica Minolta Dynax 5D + AF 18-70mm |
|---|
| Gniazdo karty pamięci | CompactFlash Card |
|---|---|
| Obsługiwane karty pamięci | CompactFlash, Microdrive |
| Przechowywanie obrazów |
RAW 3008 x 2000: 53 - with 512MB card - 8.8 MB RAW + JPEG 3008 x 2000: 39 - with 512MB card - 11.5 MB RAW + JPEG 2256 x 1496: 44 - with 512MB card - 10.2 MB RAW + JPEG 1504 x 1000: 48 - with 512MB card - 9.3 MB Super-fine JPEG 3008 x 2000: 82 - with 512MB card - 5.9 MB Super-fine JPEG 2256 x 1496: 145 - with 512MB card - 3.3 MB Super-fine JPEG 1504 x 1000: 314 - with 512MB card - 1.6 MB Fine JPEG 3008 x 2000: 163 - with 512MB card - 3 MB Fine JPEG 2256 x 1496: 282 - with 512MB card - 1.7 MB Fine JPEG 1504 x 1000: 584 - with 512MB card - 850 KB Standard JPEG 3008 x 2000: 277 - with 512MB card - 1.8 MB Standard JPEG 2256 x 1496: 470 - with 512MB card - 1 MB Standard JPEG 1504 x 1000: 926 - with 512MB card - 540 KB |
| BATERIA I ŁADOWANIE Konica Minolta Dynax 5D + AF 18-70mm |
|---|
| Typ baterii | Konica Minolta NP-400 litowo-jonowy |
|---|---|
| Szczegóły | Akumulator litowo-jonowy (w zestawie) |
| POŁĄCZENIA Konica Minolta Dynax 5D + AF 18-70mm |
|---|
| Interfejs | Composite video/audio, USB 2.0 |
|---|---|
| Standard drukowania | Druk bezpośredni, obsługa DPOF, obsługa PictBridge, dopasowywanie obrazów PRINT |
| Szczegółowe wymagania systemowe |
MacOS X 10.1.3 or later - PowerPC G3 - 128 MB - 200 MB Windows 98/98SE/2000/ME/XP - Pentium II - 128 MB - 200 MB |
| Zacisk lampy błyskowej | Hot shoe |
| Typ złącza |
USB Kompozytowe wyjście wideo Pilot zdalnego sterowania Wejście zasilania DC |
| FUNKCJE Konica Minolta Dynax 5D + AF 18-70mm |
|---|
| Opóźnienie samowyzwalacza | 10 sek, 2 sek |
|---|---|
| Prędkość zdjęć seryjnych | 3 frames per second |
| Dodatkowe funkcje | Filtr kolorów podstawowych RGB, automatyczne oszczędzanie energii, cyfrowa redukcja szumów, przycisk podglądu głębi ostrości, kontrola ostrości, cyfrowy obrót obrazu, wykrywanie orientacji aparatu, wyświetlanie histogramu, blokada AE, blokada AF |
| INNE Konica Minolta Dynax 5D + AF 18-70mm |
|---|
| Dołączone akcesoria | Pokrywa okularu, ładowarka baterii, osłona korpusu, pasek na szyję, kabel USB, nakładka na buty, kabel wideo |
|---|---|
| Software | Drivers & Utilities, Kodak EasyShare, DiMAGE Master Lite |
| Maksymalna temperatura pracy | 40 °C |
| Minimalna temperatura pracy | 0 °C |
Podobne aparaty cyfrowe
Inne aparaty Konica Minolta