Kluczowe specyfikacje, dane techniczne, testy i pełne recenzje JENOPTIK JENDIGITAL JD 6.0 z3 w jednym miejscu. Porównaj wybrany model z innymi alternatywami i zapewnij sobie solidną podstawę do podjęcia decyzji o wyborze najlepszego aparatu cyfrowego dzięki naszemu kompleksowemu przeglądowi.
design i wymiary czujnik obiektyw wizjer ekspozycja i balans bieli wyświetlacz błysk wideografia / kamera pamięć bateria i ładowanie połączenia funkcje inne
| DESIGN I WYMIARY JENOPTIK JENDIGITAL JD 6.0 z3 |
|---|
| Typ produktu | Kompaktowy aparat cyfrowy |
|---|---|
| Wysokość | 6 cm |
| Szerokość | 8.8 cm |
| Głębokość | 3.3 cm |
| Waga | 0.2 kg |
| Zoom cyfrowy | 4x |
| Zoom optyczny | 3x |
| CZUJNIK JENOPTIK JENDIGITAL JD 6.0 z3 |
|---|
| Rozdzielczość czujnika | 6,0 megapikseli |
|---|---|
| Typ czujnika optycznego | CCD |
| Całkowita liczba pikseli | 6 370 000 pikseli |
| Efektywna rozdzielczość czujnika | 5 950 000 pikseli |
| Rozmiar czujnika optycznego | 1/1.8" |
| OBIEKTYW JENOPTIK JENDIGITAL JD 6.0 z3 |
|---|
| Typ | Zoom lens - 3x zoom - 8 - 24 mm - f/2.8-4.9 |
|---|---|
| Ogniskowa odpowiadająca aparatowi 35 mm | 39 - 117mm |
| Regulacja ostrości | Automatyczny |
| Minimalna odległość ogniskowania | 60 cm |
| Zakres ostrości makro | 10-70cm |
| Regulacja zoomu | Napęd silnikowy |
| WIZJER JENOPTIK JENDIGITAL JD 6.0 z3 |
|---|
| Typ wizjera | Optyczny - zoom rzeczywistego obrazu |
|---|
| EKSPOZYCJA I BALANS BIELI JENOPTIK JENDIGITAL JD 6.0 z3 |
|---|
| ISO (maks.) | 500 |
|---|---|
| Czułość na światło | ISO 125, ISO 64, ISO 500, ISO 250, ISO auto |
| Pomiar ekspozycji | Centralnie ważony, punktowy |
| Tryby ekspozycji | Automatyczny |
| Efekty specjalne | Czarno-biały |
| Balans bieli | Automatyczny, ustawienia wstępne |
| Wstępne ustawienia balansu bieli | Światło fluorescencyjne, światło wolframowe, światło dzienne, cień |
| Kompensacja ekspozycji | ±2 EV range |
| WYŚWIETLACZ JENOPTIK JENDIGITAL JD 6.0 z3 |
|---|
| Typ | 1.6" LCD display |
|---|---|
| Format wyświetlacza | 84,960 pikseli |
| Czynnik formatu wyświetlacza | Wbudowany |
| BŁYSK JENOPTIK JENDIGITAL JD 6.0 z3 |
|---|
| Błysk aparatu | Wbudowana lampa błyskowa |
|---|---|
| Liczba przewodnia (m / ISO 100) | 6.5 |
| Tryby błysku | Tryb dopełniania, tryb automatyczny, tryb wyłączonej lampy błyskowej, redukcja efektu czerwonych oczu |
| Redukcja efektu czerwonych oczu | Tak |
| Efektywny zasięg lampy błyskowej | 0.6 m - 3.6 m |
| WIDEOGRAFIA / KAMERA JENOPTIK JENDIGITAL JD 6.0 z3 |
|---|
| Cyfrowy format wideo | AVI |
|---|---|
| Format zapisu obrazu | JPEG |
| PAMIĘĆ JENOPTIK JENDIGITAL JD 6.0 z3 |
|---|
| Gniazdo karty pamięci | SD card |
|---|---|
| Obsługiwane karty pamięci | Karta pamięci SD |
| Przechowywanie obrazów |
Fine JPEG 2816 x 2112 Normal JPEG 2816 x 2112 Economy JPEG 2816 x 2112 Fine JPEG 2816 x 1872 Normal JPEG 2816 x 1872 Economy JPEG 2816 x 1872 Fine JPEG 2048 x 1536 Normal JPEG 2048 x 1536 Economy JPEG 2048 x 1536 Fine JPEG 1600 x 1200 Normal JPEG 1600 x 1200 Economy JPEG 1600 x 1200 Fine JPEG 1280 x 960 Normal JPEG 1280 x 960 Economy JPEG 1280 x 960 Fine JPEG 640 x 480 Normal JPEG 640 x 480 Economy JPEG 640 x 480 |
| Przechwytywanie wideo | AVI - 320 x 240 - 15 fps |
| Zainstalowana pamięć RAM | 9.7 MB |
| BATERIA I ŁADOWANIE JENOPTIK JENDIGITAL JD 6.0 z3 |
|---|
| Typ baterii | AA - litowo-jonowa - standardowy współczynnik kształtu |
|---|---|
| Szczegóły | 2 x akumulator litowo-jonowy AA (w zestawie) |
| POŁĄCZENIA JENOPTIK JENDIGITAL JD 6.0 z3 |
|---|
| Standard drukowania | Obsługa DPOF |
|---|---|
| Szczegółowe wymagania systemowe | Windows 98/98SE/2000/ME/XP - 266 MHz - 128 MB - 360 MB |
| Typ złącza |
USB Wejście zasilania DC |
| FUNKCJE JENOPTIK JENDIGITAL JD 6.0 z3 |
|---|
| Opóźnienie samowyzwalacza | 10 sek, 2 sek |
|---|---|
| Dodatkowe funkcje | Automatyczne oszczędzanie energii |
| INNE JENOPTIK JENDIGITAL JD 6.0 z3 |
|---|
| Dołączone akcesoria | Pasek do noszenia, ładowarka, futerał, kabel USB |
|---|---|
| Software | Drivers & Utilities |
| Serwis i wsparcie | Ograniczona gwarancja - 2 lata |
Podobne aparaty cyfrowe
Inne aparaty JENOPTIK