Kluczowe specyfikacje, dane techniczne, testy i pełne recenzje HP Photosmart M737 w jednym miejscu. Porównaj wybrany model z innymi alternatywami i zapewnij sobie solidną podstawę do podjęcia decyzji o wyborze najlepszego aparatu cyfrowego dzięki naszemu kompleksowemu przeglądowi.
design i wymiary czujnik obiektyw ostrość ekspozycja i balans bieli wyświetlacz błysk wideografia / kamera pamięć bateria i ładowanie połączenia funkcje inne
| DESIGN I WYMIARY HP Photosmart M737 |
|---|
| Typ produktu | Kompaktowy aparat cyfrowy |
|---|---|
| Dołączony obiektyw | PENTAX |
| Wysokość | 6.3 cm |
| Szerokość | 9.7 cm |
| Głębokość | 2.8 cm |
| Waga | 180 g |
| Kolor obudowy | Czarny |
| Zoom cyfrowy | 8x |
| Zoom optyczny | 3x |
| CZUJNIK HP Photosmart M737 |
|---|
| Rozdzielczość czujnika | 8,0 megapikseli |
|---|---|
| Typ czujnika optycznego | CMOS |
| Efektywna rozdzielczość czujnika | 8 000 000 pikseli |
| Rozmiar czujnika optycznego | 1/2.5" |
| OBIEKTYW HP Photosmart M737 |
|---|
| Typ | PENTAX zoom lens - 3x zoom - 6.2 - 18.6 mm - f/2.8-5.2 |
|---|---|
| Ogniskowa odpowiadająca aparatowi 35 mm | 37.5 - 112.5mm |
| Regulacja ostrości | Automatyczny |
| Minimalna odległość ogniskowania | 40 cm |
| Zakres ostrości makro | 15cm |
| Regulacja zoomu | Napęd silnikowy |
| Cechy | Wbudowana osłona obiektywu |
| OSTROŚĆ HP Photosmart M737 |
|---|
| Automatyczna regulacja ostrości | Wykrywanie kontrastu TTL |
|---|
| EKSPOZYCJA I BALANS BIELI HP Photosmart M737 |
|---|
| ISO (maks.) | 400 |
|---|---|
| Czułość na światło | ISO 400, ISO auto |
| Pomiar ekspozycji | Centralnie ważony, punktowy, średni |
| Tryby ekspozycji | Program automatyczny |
| Programy fotografowania | Krajobraz, tryb portretowy, akcja, zbliżenie, portret nocny, zachód słońca, plaża, śnieg, panorama w prawo, teatr, panorama w lewo, zapobieganie drganiom |
| Balans bieli | Automatyczny, ustawienia wstępne |
| Wstępne ustawienia balansu bieli | Fluorescencyjne, światło słoneczne, światło wolframowe, cień |
| Maksymalny czas otwarcia migawki | 1/1000 sec |
| Minimalny czas otwarcia migawki | 1 sec |
| WYŚWIETLACZ HP Photosmart M737 |
|---|
| Typ | 2.5" LCD display |
|---|---|
| Czynnik formatu wyświetlacza | Wbudowany |
| BŁYSK HP Photosmart M737 |
|---|
| Błysk aparatu | Wbudowana lampa błyskowa |
|---|---|
| Tryby błysku | Tryb dopełniania, tryb automatyczny, tryb wyłączonej lampy błyskowej, redukcja efektu czerwonych oczu |
| Redukcja efektu czerwonych oczu | Tak |
| WIDEOGRAFIA / KAMERA HP Photosmart M737 |
|---|
| Format zapisu obrazu | JPEG |
|---|---|
| Tryb pracy mikrofonu | Mono |
| PAMIĘĆ HP Photosmart M737 |
|---|
| Gniazdo karty pamięci | SD card |
|---|---|
| Obsługiwane karty pamięci | MultiMediaCard, SD Memory Card, SDHC Memory Card |
| Przechowywanie obrazów |
Fine JPEG 3264 x 2448: 3 - with 32MB built-in memory Normal JPEG 3264 x 2448: 5 - with 32MB built-in memory JPEG 2048 x 1536: 42 - with 32MB built-in memory |
| Przechwytywanie wideo | 320 x 240 - 24 fps |
| Zainstalowana pamięć RAM | 32 MB |
| BATERIA I ŁADOWANIE HP Photosmart M737 |
|---|
| Typ baterii | AA - alkaliczna - standardowy format |
|---|---|
| Szczegóły |
2 x bateria alkaliczna AA (w zestawie) akumulator AA NiMH (opcjonalnie) bateria litowa AA (opcjonalnie) |
| POŁĄCZENIA HP Photosmart M737 |
|---|
| Interfejs | USB 2.0 |
|---|---|
| Standard drukowania | Druk bezpośredni, obsługa PictBridge |
| Typ złącza |
USB Stacja dokująca |
| FUNKCJE HP Photosmart M737 |
|---|
| Opóźnienie samowyzwalacza | 10 sek. |
|---|---|
| Dodatkowe funkcje | Nagrywanie dźwięku, znacznik daty/godziny, usuwanie efektu czerwonych oczu w aparacie |
| INNE HP Photosmart M737 |
|---|
| Dołączone akcesoria | Kabel USB, pasek na nadgarstek |
|---|---|
| Software | Drivers & Utilities, HP PhotoSmart |
| Maksymalna temperatura pracy | 40 °C |
| Minimalna temperatura pracy | 0 °C |
| Serwis i wsparcie | Ograniczona gwarancja - 1 rok |
Podobne aparaty cyfrowe
Inne aparaty HP