Kluczowe specyfikacje, dane techniczne, testy i pełne recenzje HP Photosmart 120 w jednym miejscu. Porównaj wybrany model z innymi alternatywami i zapewnij sobie solidną podstawę do podjęcia decyzji o wyborze najlepszego aparatu cyfrowego dzięki naszemu kompleksowemu przeglądowi.
design i wymiary czujnik obiektyw wizjer ekspozycja i balans bieli wyświetlacz błysk wideografia / kamera pamięć bateria i ładowanie połączenia funkcje inne
| DESIGN I WYMIARY HP Photosmart 120 |
|---|
| Typ produktu | Kompaktowy aparat cyfrowy |
|---|---|
| Wysokość | 6.9 cm |
| Szerokość | 11.2 cm |
| Głębokość | 4.5 cm |
| Waga | 0.3 kg |
| Kolor obudowy | Srebro |
| Zoom cyfrowy | 2x |
| W zestawie | HP Photosmart P100 Printer |
| CZUJNIK HP Photosmart 120 |
|---|
| Rozdzielczość czujnika | 1,0 megapiksela |
|---|---|
| Typ czujnika optycznego | CMOS |
| Całkowita liczba pikseli | 1162 x 874 |
| Efektywna rozdzielczość czujnika | 1152 x 864 |
| Rozmiar czujnika optycznego | 1/2" |
| OBIEKTYW HP Photosmart 120 |
|---|
| Typ | 10 f/2.8 |
|---|---|
| Ogniskowa odpowiadająca aparatowi 35 mm | 42mm |
| Regulacja ostrości | Bez regulacji ostrości |
| Minimalna odległość ogniskowania | 1.2 m |
| WIZJER HP Photosmart 120 |
|---|
| Typ wizjera | Optyczny - obraz rzeczywisty |
|---|
| EKSPOZYCJA I BALANS BIELI HP Photosmart 120 |
|---|
| ISO (maks.) | 100 |
|---|---|
| Czułość na światło | ISO 100 |
| Tryby ekspozycji | Automatyczny |
| Balans bieli | Automatyczny |
| Maksymalny czas otwarcia migawki | 1/1000 sec |
| Minimalny czas otwarcia migawki | 1/15 sec |
| WYŚWIETLACZ HP Photosmart 120 |
|---|
| Typ | 1.4" LCD display |
|---|---|
| Czynnik formatu wyświetlacza | Wbudowany |
| BŁYSK HP Photosmart 120 |
|---|
| Błysk aparatu | Wbudowana lampa błyskowa |
|---|---|
| Tryby błysku | Tryb wypełniania, tryb automatyczny, tryb wyłączonej lampy błyskowej |
| WIDEOGRAFIA / KAMERA HP Photosmart 120 |
|---|
| Cyfrowy format wideo | MPEG-1 |
|---|---|
| Format zapisu obrazu | JPEG |
| PAMIĘĆ HP Photosmart 120 |
|---|
| Pamięć wewnętrzna | 4 MB flash |
|---|---|
| Gniazdo karty pamięci | CompactFlash Card |
| Obsługiwane karty pamięci | CompactFlash |
| Przechowywanie obrazów |
Fine JPEG 1152 x 864: 12 - with 4MB built-in memory Standard JPEG 1152 x 864: 19 - with 4MB built-in memory Basic JPEG 576 x 432: 54 - with 4MB built-in memory |
| Przechwytywanie wideo |
MPEG - 288 x 208 - 10 fps - 35 sec - with 4MB built-in memory MPEG - 288 x 208 - 10 fps - 70 sec - with 8MB card |
| BATERIA I ŁADOWANIE HP Photosmart 120 |
|---|
| Typ baterii | Standardowy format AA |
|---|---|
| Szczegóły | 4 x AA (w zestawie) |
| POŁĄCZENIA HP Photosmart 120 |
|---|
| Interfejs | USB 2.0 |
|---|---|
| Standard drukowania | Obsługa DPOF |
| Typ złącza |
USB Wejście zasilania DC |
| FUNKCJE HP Photosmart 120 |
|---|
| Opóźnienie samowyzwalacza | 10 sek. |
|---|---|
| Dodatkowe funkcje | Automatyczne oszczędzanie energii, znacznik daty/godziny |
| INNE HP Photosmart 120 |
|---|
| Dołączone akcesoria | Pasek na rękę, kabel USB |
|---|---|
| Software | Drivers & Utilities, HP Photo Imaging |
| Serwis i wsparcie | Ograniczona gwarancja - 1 rok |
Podobne aparaty cyfrowe
Inne aparaty HP