Kluczowe specyfikacje, dane techniczne, testy i pełne recenzje Fujifilm FinePix Z5fd w jednym miejscu. Porównaj wybrany model z innymi alternatywami i zapewnij sobie solidną podstawę do podjęcia decyzji o wyborze najlepszego aparatu cyfrowego dzięki naszemu kompleksowemu przeglądowi.
design i wymiary czujnik obiektyw ostrość ekspozycja i balans bieli wyświetlacz błysk wideografia / kamera pamięć bateria i ładowanie połączenia funkcje inne
| DESIGN I WYMIARY Fujifilm FinePix Z5fd |
|---|
| Typ produktu | Kompaktowy aparat cyfrowy |
|---|---|
| Wysokość | 5.5 cm |
| Szerokość | 9.3 cm |
| Głębokość | 1.9 cm |
| Waga | 130 g |
| Kolor obudowy | Czerwony malinowy | Różowy | Srebrny | Brązowy mokka |
| Zoom cyfrowy | 6.2x |
| Zoom optyczny | 3x |
| CZUJNIK Fujifilm FinePix Z5fd |
|---|
| Rozdzielczość czujnika | 6,3 megapiksela |
|---|---|
| Typ czujnika optycznego | Super CCD HR |
| Efektywna rozdzielczość czujnika | 6 300 000 pikseli |
| Rozmiar czujnika optycznego | 1/2.5" |
| OBIEKTYW Fujifilm FinePix Z5fd |
|---|
| Typ | Zoom lens - 3x zoom - 6.1 - 18.3 mm - f/3.5-4.2 |
|---|---|
| Ogniskowa odpowiadająca aparatowi 35 mm | 36 - 108mm |
| Regulacja ostrości | Automatyczny |
| Minimalna odległość ogniskowania | 60 cm |
| Zakres ostrości makro | 8-80cm |
| Regulacja zoomu | Napęd silnikowy |
| OSTROŚĆ Fujifilm FinePix Z5fd |
|---|
| Automatyczna regulacja ostrości | Wykrywanie kontrastu TTL |
|---|---|
| Wykrywanie twarzy | Tak |
| EKSPOZYCJA I BALANS BIELI Fujifilm FinePix Z5fd |
|---|
| ISO (maks.) | 1600 |
|---|---|
| Czułość na światło | ISO 100, ISO 800, ISO 400, ISO 200, ISO 1600, ISO auto |
| Pomiar ekspozycji | Wielosegmentowy |
| Strefy pomiaru ekspozycji | 256 |
| Tryby ekspozycji | Program automatyczny |
| Programy fotografowania | Krajobraz, tryb portretowy, tryb nocny, tekst, muzeum, impreza/wnętrza, fajerwerki, kwiaty, tryb sportowy, zachód słońca, plaża, naturalne światło, śnieg, naturalne światło i z lampą błyskową |
| Efekty specjalne | Czarno-biały, chrom |
| Balans bieli | Automatyczny, ustawienia wstępne |
| Wstępne ustawienia balansu bieli | Drobne, żarowe, cień, światło fluorescencyjne (chłodna biel), światło fluorescencyjne (światło dzienne), światło fluorescencyjne (ciepła biel) |
| Maksymalny czas otwarcia migawki | 1/1000 sec |
| Minimalny czas otwarcia migawki | 4 sec |
| Kompensacja ekspozycji | ±2 EV range, in 1/3 EV steps |
| WYŚWIETLACZ Fujifilm FinePix Z5fd |
|---|
| Typ | 2.5" LCD display |
|---|---|
| Format wyświetlacza | 230 000 pikseli |
| Czynnik formatu wyświetlacza | Wbudowany |
| BŁYSK Fujifilm FinePix Z5fd |
|---|
| Błysk aparatu | Wbudowana lampa błyskowa |
|---|---|
| Tryby błysku | Tryb wypełniania, powolna synchronizacja, tryb automatyczny, tryb wyłączonej lampy błyskowej, redukcja efektu czerwonych oczu |
| Redukcja efektu czerwonych oczu | Tak |
| Efektywny zasięg lampy błyskowej | 0.3 m - 3.5 m |
| WIDEOGRAFIA / KAMERA Fujifilm FinePix Z5fd |
|---|
| Cyfrowy format wideo | AVI |
|---|---|
| Format zapisu obrazu | JPEG |
| Tryb pracy mikrofonu | Mono |
| PAMIĘĆ Fujifilm FinePix Z5fd |
|---|
| Gniazdo karty pamięci | xD-Picture Card |
|---|---|
| Obsługiwane karty pamięci | xD-Picture Card, xD-Picture Card Type H, xD-Picture Card Type M |
| Przechowywanie obrazów |
Fine JPEG 2848 x 2136: 8 - with 26MB built-in memory Normal JPEG 2848 x 2136: 17 - with 26MB built-in memory JPEG 3024 x 2016: 17 - with 26MB built-in memory JPEG 2048 x 1536: 33 - with 26MB built-in memory JPEG 1600 x 1200: 41 - with 26MB built-in memory JPEG 640 x 480: 205 - with 26MB built-in memory |
| Przechwytywanie wideo |
AVI - 320 x 240 - 30 fps - 44 sec - with 26MB built-in memory AVI - 640 x 480 - 30 fps - 22 sec - with 26MB built-in memory |
| Zainstalowana pamięć RAM | 26 MB |
| BATERIA I ŁADOWANIE Fujifilm FinePix Z5fd |
|---|
| Typ baterii | Fujifilm NP-40 Lithium Ion |
|---|---|
| Szczegóły | Akumulator litowo-jonowy (w zestawie) |
| POŁĄCZENIA Fujifilm FinePix Z5fd |
|---|
| Interfejs | Composite video/audio, USB 2.0 |
|---|---|
| Standard drukowania | Druk bezpośredni, obsługa DPOF, obsługa PictBridge |
| Typ złącza |
USB Kompozytowe wyjście wideo/audio Stacja dokująca Wejście zasilania DC |
| FUNKCJE Fujifilm FinePix Z5fd |
|---|
| Opóźnienie samowyzwalacza | 10 sek, 2 sek |
|---|---|
| Prędkość zdjęć seryjnych | 2.2 frames per second |
| Dodatkowe funkcje | Nagrywanie dźwięku, wbudowany głośnik, automatyczne oszczędzanie energii, cyfrowy obrót obrazu |
| INNE Fujifilm FinePix Z5fd |
|---|
| Dołączone akcesoria | Pasek na rękę, zasilacz, kabel USB, kabel audio/wideo |
|---|---|
| Software | Drivers & Utilities, FinePix Viewer, ImageMixer VCD2 LE |
Podobne aparaty cyfrowe
Inne aparaty Fujifilm