Szczegółowa lista danych technicznych, specyfikacji, opinie i recenzji ekspertów Canon PowerShot A480. Uzyskaj kompleksowe spojrzenie na wybrany aparat i sprawdź, czy jest to ten, który najlepiej odpowiada Twoim potrzebom. Możesz również skorzystać z funkcji porównania, aby porównać je z innymi konkurencyjnymi aparatami cyfrowymi.
design i wymiary czujnik procesor obiektyw ostrość ekspozycja i balans bieli wyświetlacz błysk wideografia / kamera pamięć bateria i ładowanie połączenia funkcje inne
| DESIGN I WYMIARY Canon PowerShot A480 |
|---|
| Typ produktu | Kompaktowy aparat cyfrowy |
|---|---|
| Wysokość | 6.2 cm |
| Szerokość | 9.2 cm |
| Głębokość | 3.1 cm |
| Waga | 140 g |
| Kolor obudowy | Czerwony | Czarny | Srebrny | Niebieski |
| Zoom cyfrowy | 4x |
| Zoom optyczny | 3.3x |
| W zestawie | Canon SELPHY CP530 Compact Photo Printer |
| CZUJNIK Canon PowerShot A480 |
|---|
| Rozdzielczość czujnika | 10,0 megapikseli |
|---|---|
| Typ czujnika optycznego | CCD |
| Całkowita liczba pikseli | 10 300 000 pikseli |
| Efektywna rozdzielczość czujnika | 10 000 000 pikseli |
| Rozmiar czujnika optycznego | 1/2.3" |
| PROCESOR Canon PowerShot A480 |
|---|
| Procesor obrazu | DIGIC III |
|---|
| OBIEKTYW Canon PowerShot A480 |
|---|
| Typ | Zoom lens - 3.3x zoom - 6.6 - 21.6 mm - f/3.0-5.8 |
|---|---|
| Ogniskowa odpowiadająca aparatowi 35 mm | 37 - 122mm |
| Regulacja ostrości | Automatyczny |
| Minimalna odległość ogniskowania | 50 cm |
| Zakres ostrości makro | 1-50cm |
| Regulacja zoomu | Napęd silnikowy |
| Konstrukcja obiektywu | 6 grup / 7 elementów |
| Cechy | Wbudowana osłona obiektywu, obiektyw asferyczny, obiektyw UA |
| OSTROŚĆ Canon PowerShot A480 |
|---|
| Automatyczna regulacja ostrości | Wykrywanie kontrastu TTL |
|---|---|
| Liczba punktów (stref) autofokusa | 5 |
| Wykrywanie twarzy | Face Detection AF/AE/FE/WB |
| EKSPOZYCJA I BALANS BIELI Canon PowerShot A480 |
|---|
| ISO (maks.) | 1600 |
|---|---|
| Czułość na światło | ISO 100, ISO 800, ISO 400, ISO 200, ISO 80, ISO 1600, ISO auto |
| Pomiar ekspozycji | Oceniający, centralnie ważony, punktowy |
| Tryby ekspozycji | Program automatyczny |
| Programy fotografowania | Tryb portretowy, makro, fajerwerki, zachód słońca, pomieszczenia, liście, plaża, dzieci i zwierzęta, zdjęcia nocne, śnieg, akwarium |
| Efekty specjalne | Czarno-biały, sepia, neutralny, żywy |
| Balans bieli | Niestandardowe, automatyczne, ustawienia wstępne |
| Wstępne ustawienia balansu bieli | Pochmurno, światło wolframowe, światło dzienne, światło fluorescencyjne (chłodna biel), światło fluorescencyjne (ciepła biel) |
| Maksymalny czas otwarcia migawki | 1/2000 sec |
| Minimalny czas otwarcia migawki | 15 sec |
| Kompensacja ekspozycji | ±2 EV range, in 1/3 EV steps |
| WYŚWIETLACZ Canon PowerShot A480 |
|---|
| Typ | 2.5" LCD display |
|---|---|
| Format wyświetlacza | 115 000 pikseli |
| Czynnik formatu wyświetlacza | Wbudowany |
| BŁYSK Canon PowerShot A480 |
|---|
| Błysk aparatu | Wbudowana lampa błyskowa |
|---|---|
| Tryby błysku | Tryb wypełniania, powolna synchronizacja, tryb automatyczny, tryb wyłączonej lampy błyskowej, redukcja efektu czerwonych oczu |
| Redukcja efektu czerwonych oczu | Tak |
| Funkcje | Oświetlacz AF |
| Efektywny zasięg lampy błyskowej | 0.3 m - 3 m |
| WIDEOGRAFIA / KAMERA Canon PowerShot A480 |
|---|
| Cyfrowy format wideo | AVI |
|---|---|
| Format zapisu obrazu | JPEG |
| Tryb pracy mikrofonu | Mono |
| PAMIĘĆ Canon PowerShot A480 |
|---|
| Gniazdo karty pamięci | SD card |
|---|---|
| Obsługiwane karty pamięci | MultiMediaCard, SD Memory Card, SDHC Memory Card, MultiMediaCardplus |
| Karta pamięci | 32 MB SD |
| Dołączona karta pamięci | 32 MB SD |
| Przechowywanie obrazów |
JPEG 3648 x 2736 JPEG 2816 x 2112 JPEG 2272 x 1704 JPEG 1600 x 1200 JPEG 640 x 480 JPEG 3648 x 2048 |
| Przechwytywanie wideo |
AVI - 640 x 480 - 30 fps AVI - 320 x 240 - 30 fps |
| BATERIA I ŁADOWANIE Canon PowerShot A480 |
|---|
| Typ baterii | AA - alkaliczna - standardowy format |
|---|---|
| Szczegóły |
2 x bateria alkaliczna AA (w zestawie) akumulator AA NiMH (opcjonalnie) |
| POŁĄCZENIA Canon PowerShot A480 |
|---|
| Interfejs | Composite video/audio |
|---|---|
| Standard drukowania | Druk bezpośredni, obsługa DPOF, obsługa PictBridge |
| Typ złącza |
USB Kompozytowe wyjście wideo/audio |
| FUNKCJE Canon PowerShot A480 |
|---|
| Opóźnienie samowyzwalacza | 10 sek, 2 sek |
|---|---|
| Prędkość zdjęć seryjnych | 0.8 frames per second |
| Dodatkowe funkcje | Nagrywanie dźwięku, podstawowy filtr kolorów RGB, wyświetlanie histogramu, blokada AF, usuwanie efektu czerwonych oczu w aparacie, cyfrowy telekonwerter, bezpieczny zoom, technologia wykrywania ruchu |
| INNE Canon PowerShot A480 |
|---|
| Dołączone akcesoria | Kabel USB, kabel audio/wideo |
|---|---|
| Software | Drivers & Utilities, Canon PhotoStitch, Canon ZoomBrowser EX, Canon ImageBrowser |
| Maksymalna temperatura pracy | 40 °C |
| Minimalna temperatura pracy | 0 °C |
Podobne aparaty cyfrowe
Inne aparaty Canon